antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Полтавщині затримали шахрайку

26/01/09
На Полтавщині затримали шахрайку, яка заробляла собі на життя псевдо-перевірками військових частин. 26-річна аферистка пошила собі кілька комплектів військової та міліцейської форми й безперешкодно потрапляла до режимних об"єктів. За лояльне ставлення до перевірки навіть могла отримати грошову компенсацію.

У більшості випадків вона діяла під маскою ревізора з Генштабу, тож нікому не спадало на думку перевірити її документи.  Аферистка, колишня кухарка військової їдальні, добре зналася на військових термінах.

Останні півроку шахрайка гастролювала Сумщиною та Полтавщиною, де спромоглася не лише отримати гідний прийом з вечерею та нічлігом, а й обібрати квартиру одного з полтавських офіцерів.

Жінку тричі затримували правоохоронці й тричі випускали на підписку про невиїзд.

Нині аферистку відконвоювали до Сумщини, де правоохоронці вирішують її подальшу долю. Як не дивно, але за привласнення владних повноважень вона може відбутися хіба що штрафом, оскільки навіть перебуваючи в одязі міліціонера чи лейтенанта Збройних Сил аферистка не скоїла тяжких злочинів. 

"Вона вибирала військові частини, де можна було підшукати або офіцера, до якого увійти в довіру не заходячи до чергової частини до пропускного пункту. Вже проходячи разом з офіцером вона почувала себе досить впевнено і таким чином потрапляла на саму територію", говорить керівник ЦЗГ ГУМВСУ в Полтавській області Юрій Сулаєв.


Джерело: TCH.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: