antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Рівненщині членів озброєної банди можуть засудити від 5 до 15 років

19/05/10
Прокуратура Рівненської області затвердила обвинувальний висновок у кримінальній справі, порушеній у квітні 2010 року слідчим відділом УБОЗ УМВСУ в області щодо 4 членів озброєної банди, які вчиняли на території Рівненщини та Київської області розбійні напади та заволоділи коштами громадян.

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі прокуратури Рівненської області.

Під час досудового слідства встановлено, що учасники злочинної групи діяли протягом січня-вересня 2009 року з метою незаконного отримання доходів на постійній основі. Ними було розроблено та схвалено єдиний план злочинної діяльності та розподілено ролі кожного. Вони вчинили ряд нападів на громадян із застосуванням вогнепальної зброї та заволоділи їх грошовими коштами. Отримані злочинним шляхом кошти в подальшому розподіляли між собою.

Діями злочинців завдано збитків потерпілим на загальну суму 400 тис. грн.

Всім членам банди пред’явлено обвинувачення у вчиненні вказаних злочинів, вони перебувають під вартою. Справу скеровано до Апеляційного суду Рівненської області для визначення підсудності і розгляду по суті.

Кримінальна відповідальність за вчинення вказаних злочинів передбачена у виді позбавлення волі від 5 до 15 років з конфіскацією майна.


Джерело: ZAXID.NET

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: