antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Смірнова-Ласточкіна розтрощили кафе

10/11/08
О 8-й ранку в суботу близько 10-ти людей увірвалися в кафе, розташоване на вулиці Смірнова-Ласточкіна, 1/3. Невідомі вигнали з приміщення двох жінок-працівниць кафе і почали трощити все, що підпадало під руку: стільці, столи, посуд, навіть почали знімати підлогу.

Свої дії аргументували тим, що представляють інтереси нових власників приміщення (площею 140 квадратних метрів), і, знищуючи усе, вони готують площу до нового ремонту.

Орендатор приміщення ПП Ольга Тарчук терміново виїхала на місце пригоди. Вона ж викликала міліцію. Уже правоохоронцям «нищівники» розповіли, що виконують розпорядження нібито нового власника, який придбав дане приміщення, – компанії «Ікс-Тайм».

Той, хто до суботи гадав, що є власником приміщення, про це – ні сном, ні духом.

Сторони звернулися в прокуратуру та суди, які мають установити – хто насправді є законним власником приміщення, а ще - покарати тих нищівників, які діяли рейдерськими методами та розтрощили кафе.

По допомогу сьогоднішні власник та орендатор приміщення звернулися в Антирейдерський Союз підприємців України.


ВІДЕО

Прес-служба АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: