antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


На Троєщині рейдери намагалися видати себе за Самооборону Майдану

19/03/14
Поки депутати та нова влада розбирається з зовнішнім ворогом, різного роду шахраї не втрачають час даремно. Журналісти сайту INTV продовжують розслідувати факт рейдерського захоплення землі та розпочате незаконне будівництво МАФів на вулиці Марини Цвєтаєвої, що на Троєщині.

Сьогодні вночі ця кримінальна історія набула подальшого розвитку. Рейдери розмістили на приміщенні охорони незаконного будівництва плакати з символікою Народної самооборони Майдану. Про це у соціальних мережах розповів один з жителів Троєщини.

Блогер розмістив фото, з якого зрозуміло, що порушення Закону відбувається нібито «під дахом» Народної Самооборони Майдану та запитав, чи відповідає цей факт дійсності?

Вже вночі, на місце події прибули бійці Самооборони Троєщини та зняли символіку, якою незаконно скористалися пройдисвіти.

Як виявилось, ніякого відношення до «кришування» незаконних оборудок бізнес-структур Народна Самооборона майдану не має.

Журналіст INTV поспілкувався з людьми на ринку, який знаходиться поруч та виявив деякі цікаві факти стосовно незаконного будівництва.

«Нам запропонували перейти з цього офіційного ринку, розташованого біля зупинки громадського транспорту «вулиця Марини Цвєтаєвої» до цих нових МАФів у підземному переході. Вони ще не добудовані, але за торгівельне місце, - а кіосків споруджується понад сотню, якісь люди просять 4500 грн за місяць. Ви розумієте, що враховуючи всі побори, дана сума для нас непідйомна», - розказали люди.

У торгівельних рядах журналісту також розповіли, що боротись з так званими рейдерами немає ніякого сенсу, оскільки тут «все схоплено», а порушення Закону «кришують» посадові особи з МВС та Прокуратури. 

«Помножте п"ятсот доларів на сотню торговельних точок. За місяць бариш сягатиме близько п"ятдесяти тисяч доларів США. Ось така ціна тіньової оборудки. Поки, на етапі будівництва розцінки невеликі. Як побудують, ціни за оренду місця ще більше підвищать. Як раз все для перекупників. Ви ж розумієте, що всі ці генделики будуть працювати нелегально», - розповіли торговці.

Вони також додали, що про те, хто особисто настільки нахабно здійснив рейдерське захоплення території, достовірно не знають.

«У нас ходять чутки, що ініціатором беззаконня є люди, близькі до підприємства «Кулиничі» у долі з перекупниками з ринку «Фестивальний». Але, - це тільки чутки. Ось подивіться, один з перекупників ще з літа торгує у переході фруктами. Він що, вирощує їх? Скуповує на оптовому і продає втридорога. Він ще з липня в переході «прибив» собі місце», - говорять люди. 

Місцеві жителі також поскаржились журналісту, що пікапи торгашів їздять нахабно по тротуарах та в самому переході під розвантаження-завантаження. Скільки вже дітей і старих піддавалися небезпеці потрапити під колеса авто. 

«Але, ДАІ у нас тут немає», - констатували люди.

Прокоментувати, що тут відбувається на території його Виборчого округу ми звернулись до народного депутата від ВО «Батьківщина» Володимира Яворівського. Він зазначив, що з приходом на посаду голови КМДА депутата від ВО «Батьківщина» Володимира Бондаренка є надія.

«Ця вся команда – прогнила, вона корумпована. І ми зараз формуємо нову. Буде «зачищено» команду Черновецького, яка себе скомпрометувала перед киянами. Робити це неймовірно важко тому, що виганяємо у двері, а люди залізають потім через вікно, або через якусь шпарину де хто проповзає. Це вже сьогодні ми бачимо. Треба міняти керівників майже всіх служб», - зазначив Яворівський.

Особий цинізм даної історії з рейдерським захопленням землі на вулиці Марини Цвєтаєвої полягає в тому, що незаконне вторгнення з будівництвом генделиків розпочалося саме в той день, й в той час, коли на вулиці Грушевського масово гинули патріоти України.

Будемо сподіватись, що у новопризначеного голови КМДА Володимира Бондаренко знайдеться час для покарання тих чиновників Деснянського району, які всупереч інтересам служби займаються набиванням власних кишень.Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: