antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Нацбанк підтримає Промінвестбанк

30/09/08
Національний банк України (НБУ) вирішив надати Промінвестбанку рефінансування в розмірі 1 млрд грн, повідомив перший заступник голови НБУ Анатолій Шаповалов, повідомляє агентство "Інтерфакс-Україна".
"НБУ відслідковує ситуацію й прийняло постанову: надавши 1 млрд грн рефінансування для врегулювання ситуації", - повідомив заст. голови НБУ.

"Ми зацікавлені у тому, щоб у такому великому банку все було стабільно. Немає об"єктивних причин для його банкрутства, тому ми підтримали його й установили контроль. Будемо й далі тримати руку на пульсі", - додав він.

Нагадаємо минулоготижня Промінвестбанк на своєму веб-сайті повідомив, що на нього натискають рейдерські угруповання за участю високопоставлених чиновників великих державних структур: власників банку намагаються примусити до його продажу.

ЗАТ "Акціонерний комерційний промислово-інвестиційний банк" (Промінвестбанк) засновано в 1992 році. До липня 2008 року серед його акціонерів не було осіб, що володіли більше ніж 10% статутного капіталу банку.

Згідно даним Нацбанку України, на 1 липня 2008 року по розміру загальних активів (27,539 млрд грн) Промінвестбанк займав 6-е місце серед 178 банків, що діяли в країні.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: