antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Нацбанк розпочав приховане фінансування уряду

14/11/08
Національний банк України за тиждень з 3 до 11 листопада збільшив обсяг облігацій внутрішньої державної позики з 29,1 млн. грн. до 3, 1067 млрд. грн.

Такі дані розміщені на сайті НБУ, повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".

Згідно з даними, обсяг ОВДП у інших власників змінився незначно: у банків - знизився на 89,2 млн. грн., до 5,5633 млн. грн., у нерезидентів - виріс на 46,3 млн. грн., до 564,1 млн. грн., а інших власників - зменшився на 36,3 млн. грн. - до 1, 9877 млрд. грн.

У цілому обсяг ОВДП в обігу за цей період, за даними Нацбанку виріс на 2, 99839 млрд. грн.

За зазначений тиждень, 6 листопада, Мінфін раптово провів первинні аукціони із розміщення ОВДП і продав на них облігації сумою 2, 998395 млрд. грн., що майже вдвічі більше, ніж за всі первинні аукціони цього року.

У той же день ці облігації були продані на фондовій біржі ПФТС.

Аналіз усіх зазначених даних дозволяє стверджувати, що розміщені Мінфіном облігації опинилися в Нацбанку після продажу на ПФТС.

Ще до появи статистики, експерти ринку пояснювали продаж облігацій на 3 млрд. грн. прихованим фінансуванням дефіциту за допомогою НБУ через, імовірно, державні банки в умовах неможливості уряду використовувати інші джерела фінансування - приватизацію і комерційні боргові запозичення - в умовах кризи.

Цього тижня ситуація повністю повторилася. Мінфін на первинних аукціонах 13 листопада знову продав "довгі" ОВДП із погашенням 22 лютого 2012 року сумою 2,99899 млрд. грн. із прибутковістю, як і тиждень назад, 15,6% річних.

У цей же день усі розміщені Мінфіном облігації були продані на ПФТС за тією ж ціною. На думку учасників ринку, їх покупцем знову виступив Нацбанк.

Офіційний коментар зазначених дій НБУ і Мінфіну поки відсутній.

У цілому з початку року за рахунок розміщення ОВДП залучено 7,57 млрд. грн.

Відповідно до держбюджету на 2008 рік, уряд України планував збільшити запозичення на внутрішньому ринку в 2,1 рази - до 7,776 млрд. грн., тоді як на зовнішньому ринку він мав намір залучити 8,098 млрд. грн.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: