antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Нацбанк розпочав приховане фінансування уряду

14/11/08
Національний банк України за тиждень з 3 до 11 листопада збільшив обсяг облігацій внутрішньої державної позики з 29,1 млн. грн. до 3, 1067 млрд. грн.

Такі дані розміщені на сайті НБУ, повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".

Згідно з даними, обсяг ОВДП у інших власників змінився незначно: у банків - знизився на 89,2 млн. грн., до 5,5633 млн. грн., у нерезидентів - виріс на 46,3 млн. грн., до 564,1 млн. грн., а інших власників - зменшився на 36,3 млн. грн. - до 1, 9877 млрд. грн.

У цілому обсяг ОВДП в обігу за цей період, за даними Нацбанку виріс на 2, 99839 млрд. грн.

За зазначений тиждень, 6 листопада, Мінфін раптово провів первинні аукціони із розміщення ОВДП і продав на них облігації сумою 2, 998395 млрд. грн., що майже вдвічі більше, ніж за всі первинні аукціони цього року.

У той же день ці облігації були продані на фондовій біржі ПФТС.

Аналіз усіх зазначених даних дозволяє стверджувати, що розміщені Мінфіном облігації опинилися в Нацбанку після продажу на ПФТС.

Ще до появи статистики, експерти ринку пояснювали продаж облігацій на 3 млрд. грн. прихованим фінансуванням дефіциту за допомогою НБУ через, імовірно, державні банки в умовах неможливості уряду використовувати інші джерела фінансування - приватизацію і комерційні боргові запозичення - в умовах кризи.

Цього тижня ситуація повністю повторилася. Мінфін на первинних аукціонах 13 листопада знову продав "довгі" ОВДП із погашенням 22 лютого 2012 року сумою 2,99899 млрд. грн. із прибутковістю, як і тиждень назад, 15,6% річних.

У цей же день усі розміщені Мінфіном облігації були продані на ПФТС за тією ж ціною. На думку учасників ринку, їх покупцем знову виступив Нацбанк.

Офіційний коментар зазначених дій НБУ і Мінфіну поки відсутній.

У цілому з початку року за рахунок розміщення ОВДП залучено 7,57 млрд. грн.

Відповідно до держбюджету на 2008 рік, уряд України планував збільшити запозичення на внутрішньому ринку в 2,1 рази - до 7,776 млрд. грн., тоді як на зовнішньому ринку він мав намір залучити 8,098 млрд. грн.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: