" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Нацбанк видав "Промінвестбанку" свого керівника

08/10/08
Національний банк України призначив тимчасовим адміністратором "Промінвестбанку" заступника глави Нацбанку Володимира Кротюка, що здійснює банківський нагляд.

Відповідне рішення оформлене наказом "Промінвестбанку" номер 878 від 7 жовтня на виконання постанови Національного банку №308 від 7 жовтня, повідомили агентству "Інтерфакс Україна" у банку.

"Із дня видачі цього наказу всі угоди від імені "Промінвестбанку", рішення і документи приймаються і підписуються після узгодження з тимчасовим адміністратором", - процитував співрозмовник агентства пункт наказу, підписаного Кротюком.

Раніше Служба безпеки України почала перевірку для встановлення замовників протиправних дій щодо ЗАТ "Промінвестбанк", повідомили в прес-центрі спецслужби у вівторок.

Перевірка ініційована у зв"язку із зверненням банку встановити замовників, які "під прикриттям брехливої кампанії, інспірованої ззовні, зробили спробу привласнити незаконним способом активи банку".

Тим часом Партія регіонів пропонує Верховній Раді ухвалити законопроекти про захист вкладників "Промінвестбанку" (ПІБ, Київ) від можливих фінансових втрат.

Коментуючи рішення президії політради Партії регіонів щодо захисту мільйонів вкладників "Промінвестбанку", заступник голови парламентської фракції ПР Сергій Льовочкін заявив:

"Причина нинішньої ситуації навколо "Промінвестбанку" полягає не в фінансовому стані банку, а в замалому розмірі статутного капіталу банку, який складає лише 4% його активів. В результаті банк став мішенню для рейдерів".

"Партія регіонів рішуче засуджує рейдерську атаку на "Промінвестбанк" і вимагає від влади зробити все належне, щоб захистити вкладників банку", - додав депутат.


Джерело
: Экономічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: