" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


НБУ зайшов у "Промінвестбанк"

08/10/08
В "Промінвестбанк" введена тимчасова адміністрація.

"Промінвестбанк" (ПІБ) став першою жертвою кризи ліквідності, що співпало з рейдерською атакою на банк, повідомляє видання "Комерсант-Україна".

У вівторок Нацбанк вирішив ввести в установі тимчасову адміністрацію й наклав мораторій на видачу внесків.

Як повідомлялося, це відбулося після трьох невдалих спроб продажу ПІБ, за який інвестори пропонували від 300 млн. дол. до 800 млн. дол. Банкіри побоюються, що банкрутство ПІБ може стати початком хвилі банкрутств інших банків.

За словами високопосадового джерела в НБУ, головою банку призначений заступник голови НБУ Володимир Кротюка.

"Сьогодні відсторонено усе правління ПІБ, через яке був конфлікт інтересів між акціонерами, і наклали мораторій на видачу внесків",- повідомило джерело в НБУ.


Джерело: Экономічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: