antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


НГ: Дефолт у кінці тунелю

31/01/11

Києву доводиться платити усе більш високу ціну за кожний транш кредиту МВФ, пише журналіст Независимой газеты Тетяна Івженко.

Завтра до Києва з десятиденним візитом прибуде чергова місія МВФ. Доповідь міжнародних експертів про економічну ситуацію в Україні ляже в основу запланованого на середину березня рішення про те, чи виділяти країні черговий транш кредиту. Експерти вважають, що український уряд може сподіватися на фінансову підтримку, внутрішньополітична ціна якої - зростання невдоволення населення.

За останні три роки, протягом яких МВФ виділяв Україні стабілізаційні кредити, сукупний держборг збільшився майже втричі - з 17,5 до 52,2 млрд. дол. Деякі економісти вважають ситуацію небезпечною, що загрожує дефолтом. Інші зазначають, що у влади ще є час, щоб уникнути такого результату.

Основні виплати з погашення боргу почнуться з 2013 року. До того часу, як передбачалося, офіційний Київ зможе подолати кризові тенденції і забезпечити стабільне економічне зростання, що дозволяє розрахуватися з кредиторами.

Експерти зазначають, що МВФ ставить тільки параметри макроекономічних показників і загальні напрямки реформ, а конкретні рішення доводиться розробляти і приймати українській владі. Якщо минулого року на вимогу кредитора дефіцит держбюджету України не повинен був перевищувати 5,5% ВВП, то на 2011-ий завдання ускладнилося - розмір дефіциту необхідно утримати на рівні не більш ніж 3% ВВП. Уряд змушений жорстко економити. У країні поетапно підвищуються ціни на газ, електроенергію, послуги ЖКГ для населення; прийнято новий Податковий кодекс.

Віце-прем"єр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко днями визнав, що зміни до пенсійної системи необхідно було внести до приїзду місії МВФ, але зважаючи на соціальну та адміністративну складності питання, вирішити його вчасно не вдалося. Він запевнив, що реформа не зачепить найбідніші верстви населення, а буде спрямована на скорочення доходів армії колишніх держслужбовців. Досі пенсійні виплати "рядовим" пенсіонерам і екс-чиновникам значно відрізнялися: одні отримували в середньому 100 дол, інші - тисячу і більше. Тігіпко повідомив, що після реформи максимальний розмір пенсій буде обмежено, додаткові пільги та виплати скасовано. Держслужбовці-пенсіонери, які продовжують працювати, будуть отримувати пенсії на загальних підставах, а тим категоріям громадян, які мають право на достроковий вихід на пенсію, виплати будуть проводитися тільки після досягнення загального пенсійного віку. Паралельно уряд буде поступово збільшувати пенсійний вік для чоловіків і жінок. Чернетки майбутньої реформи, яка дозволяє суттєво скоротити бюджетні витрати, уряд і покаже місії МВФ.

Голова правління Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко зазначив, що фонду байдуже, якими способами українська влада забезпечить виконання взятих перед кредитором зобов"язань. "Уряд поки нічого не зробив для розвитку малого та середнього підприємництва, для впровадження енергозберігаючих технологій, для структурних реформ. Тому українська економіка залишається важкою у всіх сенсах - неповороткою, сировинною, що залежить від ситуації на світових ринках металургії і від російських енергоносіїв. Вони намагаються не зачепити інтереси класу найбагатших українців, а тому приймають безсистемні рішення, спрямовані на формальне виконання вимог МВФ за рахунок мільйонів пересічних громадян", - пояснив експерт. На його думку, пенсійна реформа, що породжує тривожні очікування в суспільстві, може стати тим Рубіконом, перейшовши який влада зіткнеться з масовими протестами і навіть соціальними вибухами.

Про нестабільний стан суспільства говорить соцопитування, проведене в грудні інститутом? FAK UkraЕne на замовлення Deutsche Welle: 79% українців висловили занепокоєння економічною ситуацією, 55% вказали на зростання корупції, 34% визнали найактуальнішою проблемою вседозволеність чиновників і міліції.

Директор Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський вважає, що такі проблеми, як корупція або рівень демократичних свобод в Україні, не зроблять істотного впливу на рішення МВФ про виділення чергового траншу кредиту. Він зауважив, що фонд не займається політичною діяльністю, йому цілком достатньо знати, що в українській владі сформована команда, яка солідарно приймає рішення про направлення реформ, результати яких влаштовують кредитора.

З цією думкою погодився керівник Центру антикризових досліджень Ярослав Жаліло, який зазначив, що Президенту Віктору Януковичу і прем"єр-міністру Азарову вдалося розробити і затвердити держбюджет на поточний рік, параметри якого цілком укладаються в зобов"язання перед МВФ; влада забезпечує стабільну ситуацію на валютному ринку, проводить реформи, спрямовані на скорочення витрат. "А що громадянам не подобається необхідність тугіше затягнути пояси, так я впевнений - і Президенту, і главі уряду це не подобається. Янукович і Азаров теж входять до списку тих 79% громадян України, які незадоволені економічною ситуацією в країні. Але мало бути незадоволеним - треба щось робити, щоб ситуація змінилася", - сказав експерт "НГ". Він вважає, що МВФ оцінить зусилля офіційного Києва і в березні прийме рішення про виділення Україні ще 1,5 млрд. дол.


Джерело: Відголос.сом

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: