antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Нові тарифи на квартплату можуть прийняти вже у цей четвер

09/12/08
На засіданні сесії Київради у четвер, 11 грудня, депутати планують ухвалити рішення про введення в столиці нових диференційованих тарифів на квартплату.

У такому разі нові тарифи вступлять в силу з 1 січня 2009 року, пише газета «Дело», посилаючись на свої джерела.

Експерти вважають за правильне диференційований підхід до формування тарифів, адже площа дворів, а також стан будинків у кожному окремому випадку різні. Проте, на їхню думку, тарифи, представлені столичною владою, складно назвати ринковими.

"Механізм розрахунку цих послуг протилежні ринковим підходам, оскільки немає конкуренції. Якщо відкрити доступ до цих послуг іншим учасникам ринку, тарифи будуть менші", - вважає директор "Інституту міста" Олександр Сергієнко.

Згодні з експертами і опозиційні до Київського міського голоиі Леоніда Черновецького депутати Київради. "Таким чином, влада, нічого не роблячи для підвищення якості послуг, що надаються, і не бажаючи вводити чіткий облік їх кількості, просто компенсує свої помилки за рахунок киян", - вважає депутат Київради від Блоку Кличка Дмитро Андрієвський.

Нагадаємо, столична мерія пропонує збільшити тарифи на квартплату в кілька разів. Сьогодні повинні пройти громадськні слухання з цього питання.

Раніше в Інтернеті були оприлюднені нові тарифи по квартплаті для кожного будинку Києва. Кияни, у яких немає доступу до Інтернету, зможуть дізнатися про нові тарифи в своїх ЖЕКах.


Джерело: proUA Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: