antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Новинський буде виправляти помилки Жеваго

20/11/08
ЗАТ "Смарт-холдинг" розпочав переговори з урядом Болгарії про придбання найбільшого в цій країні металургійного комбінату "Кремиковці".

В прес-службі "Смарт-холдингу" у середу повідомили, що переговори тільки розпочалися, повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".

"До нас звернулися як до компанії, що має великий досвід антикризового управління підприємствами ГМК - "Промет" в Болгарії і Макєєвський метзаводои (ММЗ) в Україні", - пояснили в прес-службі.

При цьому було відзначено, що на цей час про якісь результати переговорів говорити передчасно: "Поки ми вивчаємо ситуацію на підприємстві".

У прес-службі також констатували, що ніяких домовленостей про постачання сировини на "Кремковці" не існує.

Як повідомлялося, Vorskla Steel Bulgaria, що входить до групи "Фінанси і Кредит" українського бізнесмена Костянтина Жеваго, 20 жовтня поточного року вирішила призупинити угоду й інвестиційну активність на болгарському меткомбінаті "Кремиковці" через непогодженість дій усіх зацікавлених сторін.

Також повідомлялося, що менеджмент комбінату почав готуватися до виводу з експлуатації доменних печей внаслідок розірвання угод.

Vorskla Steel Bulgaria також заявила, що буде розглядати поновлення інвестицій у меткомбінаті "Кремиковці" тільки на умовах управлінського контролю над підприємством.

Державі належить 25,3% акцій комбінату "Кремиковці", інші акції обертаються на болгарській біржі.

Президентом і основним бенефіціаром "Смарт-холдингі" є Вадим Новинський.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: