antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Новинський буде виправляти помилки Жеваго

20/11/08
ЗАТ "Смарт-холдинг" розпочав переговори з урядом Болгарії про придбання найбільшого в цій країні металургійного комбінату "Кремиковці".

В прес-службі "Смарт-холдингу" у середу повідомили, що переговори тільки розпочалися, повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".

"До нас звернулися як до компанії, що має великий досвід антикризового управління підприємствами ГМК - "Промет" в Болгарії і Макєєвський метзаводои (ММЗ) в Україні", - пояснили в прес-службі.

При цьому було відзначено, що на цей час про якісь результати переговорів говорити передчасно: "Поки ми вивчаємо ситуацію на підприємстві".

У прес-службі також констатували, що ніяких домовленостей про постачання сировини на "Кремковці" не існує.

Як повідомлялося, Vorskla Steel Bulgaria, що входить до групи "Фінанси і Кредит" українського бізнесмена Костянтина Жеваго, 20 жовтня поточного року вирішила призупинити угоду й інвестиційну активність на болгарському меткомбінаті "Кремиковці" через непогодженість дій усіх зацікавлених сторін.

Також повідомлялося, що менеджмент комбінату почав готуватися до виводу з експлуатації доменних печей внаслідок розірвання угод.

Vorskla Steel Bulgaria також заявила, що буде розглядати поновлення інвестицій у меткомбінаті "Кремиковці" тільки на умовах управлінського контролю над підприємством.

Державі належить 25,3% акцій комбінату "Кремиковці", інші акції обертаються на болгарській біржі.

Президентом і основним бенефіціаром "Смарт-холдингі" є Вадим Новинський.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: