antiraider.org  

АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ  

    Телефон гарячої лінії:
   +380 (44) 233-09-81
СОЮЗ  
ПІДПРИЄМЦІВ       antiraider@antiraider.ua
УКРАЇНИ  


Покушение на Плотницкого: главарь ЛНР в тяжелом состоянии
Покушение на Плотницкого: главарь ЛНР в тяжелом состоянии
Главной версией попытки покушения на Плотницкого боевики считают работу украинской ДРГ...

Новая волна рейдерства в Украине...
Новая волна рейдерства в Украине...
Украина никогда не отличалась высоким уровнем защиты права частной собственности...

"Метинвест" заявляет о рейдерском захвате арендуемого ММК им.Ильича ГОКа "Укрмеханобр"
"Метинвест" заявляет о рейдерском захвате арендуемого ММК им.Ильича ГОКа "Укрмеханобр"
"Метинвест", крупнейший украинский горно-металлургический холдинг, расценивает ситуацию вокруг...

Компании ГЕОС  «пылесосят» рынок недвижимости
Компании ГЕОС «пылесосят» рынок недвижимости
Скоро. Большая пресс-конференция по материалам расследования. На фото офис строительной кампании "ГЕОС". ул. Л.Толстого, 41. Где проводится бессрочная акция против афер на строительном рынке. "Облако" не связанных между собой, одноименных фирм ГЕОС, которые "пылесосят" рынок недвижимости, продавая имущественные сертификаты в обмен на квадратные метры будущего жилья, - классическая "схема" строительного пузыря.


Новий закон у боротьбі з рейдерством може вступити в дію вже на початку жовтня

29/09/16
Новий закон у боротьбі з рейдерством може вступити в дію вже на початку жовтня
Фото ИА «Антирейдер»   678 
Через законодавчі зміни, які стали причиною послаблення захисту права власності, з початку року зросла кількість рейдерських захоплень підприємств. Статистичні данні свідчать, що лише протягом першого півріччя 2016 року зі скаргами на дії рейдерів до Міністрерста юстиції звернулися представники близько 1000 підприємств.

«За десять років існування Антирейдерського союзу ми описали близько 800 конфліктів. За той же час в країні відбулося більше 30-ти тисяч рейдерських захватів на загальну суму близько 20-ти мільярдів доларів, які суттєво впливають на інвестиційний клімат нашої країни. Іноземці розуміють, що вкладати гроші в Україну не варто, бо зараз тут відбувається перерозподіл власності.» – зазначив директор Антирейдерського союзу підприємців України Андрій Семидідько.

Ініціатором створення нового законопроекту у боротьбі з рейдерством стала голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця» Оксана Продан.
Робоча група авторів останні дні активно розглядала пропозиції стосовно законопроекту. Усі бажаючі, у тому числі підприємці, які зазнали атак на своє майно та активи, мали можливість надіслати свої пропозиції стосовно законопроекту.

В інформагенції УНІАН експертна група, до якої увійшли юристи, підприємці та активісти, підбили підсумки роботи над антирейдерським законом. Основними нововведеннями законопроекту є впровадження нотаріального засвідчення підписів голови і секретаря загальних зборів компанії при реєстрації зміни юридичної особи; нотаріальне засвідчення підписів на статутних документах, розподільному балансі, заяві про вихід з товариства; кримінальна відповідальність реєстраторів за неправомірні дії при перереєстрації власності.

За словами Оксани Продан такий законопроект суттєво знижує ймовірність захоплення власності рейдерами, а відтак сподівається на утвердження парламентом вже найближчим часом. Такої думки і заступник директора департаменту Міністерства юстиції Анатолій Лещенко.

«Наша мета – підготувати якісний закон, який ліквідує усі рейдерські схеми, розв’яже цю проблему раз і назавжди. Коли ми це зробимо, Україна отримає величезний поштовх вперед, адже інвестори не боятимуться вкладати кошти у нашу економіку.» – зазначає Оксана Продан.
Посилання на джерело:  antiraider.ua

Повернутися до розділу


Материалы по теме: