antiraider.org  

АНТИРЕЙДЕРСЬКИЙ  

    Телефон гарячої лінії:
   +380 (44) 233-09-81
СОЮЗ  
ПІДПРИЄМЦІВ       antiraider@antiraider.ua
УКРАЇНИ  


Покушение на Плотницкого: главарь ЛНР в тяжелом состоянии
Покушение на Плотницкого: главарь ЛНР в тяжелом состоянии
Главной версией попытки покушения на Плотницкого боевики считают работу украинской ДРГ...

Новая волна рейдерства в Украине...
Новая волна рейдерства в Украине...
Украина никогда не отличалась высоким уровнем защиты права частной собственности...

"Метинвест" заявляет о рейдерском захвате арендуемого ММК им.Ильича ГОКа "Укрмеханобр"
"Метинвест" заявляет о рейдерском захвате арендуемого ММК им.Ильича ГОКа "Укрмеханобр"
"Метинвест", крупнейший украинский горно-металлургический холдинг, расценивает ситуацию вокруг...

Компании ГЕОС  «пылесосят» рынок недвижимости
Компании ГЕОС «пылесосят» рынок недвижимости
Скоро. Большая пресс-конференция по материалам расследования. На фото офис строительной кампании "ГЕОС". ул. Л.Толстого, 41. Где проводится бессрочная акция против афер на строительном рынке. "Облако" не связанных между собой, одноименных фирм ГЕОС, которые "пылесосят" рынок недвижимости, продавая имущественные сертификаты в обмен на квадратные метры будущего жилья, - классическая "схема" строительного пузыря.


Ну, это уже полный беспредел!

21/04/15
Ну, это уже полный беспредел!
Фото ИА «Антирейдер»   1001 
 
Працівників державного агрокомбінату «Пуща-Водиця» 17.04.2015р. травили сльозоточивим газом у приміщенні Міністерства аграрної політики та продовольства України.
 
Оскільки Міністерство затіяло раптову перевірку діяльності підприємства, чомусь тільки за період з 1 серпня 2014 по 1 квітня 2015, відповідальні особи разом з іншими працівниками трудового колективу агрокомбінату, вранці 17.04.2015 р. прибули до Мінагрополітики України та привезли з собою усю затребувану для перевірки документацію. Окрім цього люди хотіли поговорити з Міністром Олексієм Павленком та з"ясувати ситуацію, яка коїться останнім часом навколо підприємства. Адже напередодні до них приїздила людина, яка представилася представником Мінагрополітики, однак там не працює. Це Данченко Євгеній Михайлович головний інженер групи компаній «Новые продукты». Яке він має відношення до центрального органу виконавчої влади невідомо, проте користується підтримкою керівників Мінагрополітики та діє від їх імені. Працівники агрокомбінату усвідомлюючи, що виробництво яке вдалося налагодити за останні місяці та кроки по відновленню колись потужного підприємства, Міністерство хоче знищити, а на підприємстві відновити інститут «смотрящих», який існував за часів Януковича, вигнали непроханого візитера. Саме за це, вже наступного дня керівництво Мінагрополітики і розпочало термінову перевірку, як захід залякування та приборкання колективу, який не кориться злочинним вказівкам.


 
Більше години люди перебували в фойє Міністерства чекаючи поки на них звернуть увагу. В цей час, замість керівників аграрної галузі країни там дивним чином з’явилися молодики, які як згодом з’ясувалися добре знайомі з першим заступником Міністра Краснопольським Я.В.
 
Непрошені візитери затіяли бійку з працівниками агрокомбінату поливаючи їх із газових балончиків сльозоточивим газом. Як наслідок, одного працівника підприємства швидкою медичною допомогою було госпіталізовано. Ще трьом медичну допомогу було надано на місці.
 
Лише після того, як люди своїми силами затримали нападників та передали їх правоохоронцям і висловили свою рішучість штурмом зламати клітку прохідної та перейти з фойє Міністерства до його коридорів до них вийшов перший заступник Міністра Краснопольський Я.В. Він говорив довго, однак безглуздо. Навіть збрехав про неіснуючий лист яким агрокомбінат раніше начебто відмовився від проведення аудиту знаною іноземною компанією, яку запросило Мінагрополітики. Закінчивши свою промову перший заступник Міністра не забравши документацію, яку на його ж вимогу працівники агрокомбінату йому і привезли, пішов геть.
 
Люди кажуть, що після цих подій, в цей ж день Міністр Павленко дав своїм підлеглим вказівку негайно, будь-якою ціною змінити керівництво державного агрокомбінату «Пуща-Водиця», а непокірний трудовий колектив «загнати в стойло».
 
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Материалы по теме: