antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Обіцянка – цяцянка? Черновецький вітав підприємців із професійним святом.

05/09/08
Напередодні Дня підприємця столична влада запросила представників бізнесу в Український Дім. Зібралося більше тисячі підприємців. Їх вітали з професійним святом, а найкращих молодих підприємців нагородили від імені КМДА. Тут же - в Українському домі - було відкрито міський форум «Влада і бізнес», на якому обговорювали стратегію розвитку малого та середнього бізнесу в Києві до 2015 року.

На свято завітав і міський голова Леонід Черновецький. Він висловив розуміння, як нелегко зараз вести свою справу і розвивати свій бізнес. Потім пообіцяв допомагати на рівні законів.

Проте сам Черновецький часом забуває про складність професії бізнесмена і про свої обіцянки допомагати розвивати малий та середній бізнес у столиці.

Напередодні Дня підприємця, нагадаємо, на Троєщині, поблизу торгового центру «Фестивальний», за розпорядженням влади було знищено кілька десятків МАФів (малих архітектурних форм – ред.). Це результат «планомірної» роботи влади по знищенню малого підприємництва в столиці.

Антирейдерський Союз підприємців вважає це рейдерською атакою. Представники АСПУ теж були присутніми на святковому заході в Українському домі. Але вони прийшли туди не за привітаннями, а заявити підприємцям про свою готовність допомагати боротися зі свавіллям влади і з рейдерством.

Навчіться захищати своє!


Прес-служба АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: