antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Обіцянка – цяцянка? Черновецький вітав підприємців із професійним святом.

05/09/08
Напередодні Дня підприємця столична влада запросила представників бізнесу в Український Дім. Зібралося більше тисячі підприємців. Їх вітали з професійним святом, а найкращих молодих підприємців нагородили від імені КМДА. Тут же - в Українському домі - було відкрито міський форум «Влада і бізнес», на якому обговорювали стратегію розвитку малого та середнього бізнесу в Києві до 2015 року.

На свято завітав і міський голова Леонід Черновецький. Він висловив розуміння, як нелегко зараз вести свою справу і розвивати свій бізнес. Потім пообіцяв допомагати на рівні законів.

Проте сам Черновецький часом забуває про складність професії бізнесмена і про свої обіцянки допомагати розвивати малий та середній бізнес у столиці.

Напередодні Дня підприємця, нагадаємо, на Троєщині, поблизу торгового центру «Фестивальний», за розпорядженням влади було знищено кілька десятків МАФів (малих архітектурних форм – ред.). Це результат «планомірної» роботи влади по знищенню малого підприємництва в столиці.

Антирейдерський Союз підприємців вважає це рейдерською атакою. Представники АСПУ теж були присутніми на святковому заході в Українському домі. Але вони прийшли туди не за привітаннями, а заявити підприємцям про свою готовність допомагати боротися зі свавіллям влади і з рейдерством.

Навчіться захищати своє!


Прес-служба АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: