antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Одному з "елітчиків" світить 11 років в"язниці?

03/02/09
Одному з обвинувачуваних у справі "Еліта-Центр" Ігорю Циганку загрожує позбавлення волі терміном на 11 років.

Про це 2 лютого просив державний обвинувач від імені прокуратури у своїй обвинувальній мові на засіданні суду в справі афери "Еліта-Центр", повідомляє прес-служба "Центру правозахисту".

У той же час, адвокати потерпілих просили суд врахувати провину Київської міської державної адміністрації, яка допустила халатну бездіяльність, що дозволила аферистам обманювати громадян.

"КМДА повинна нести відповідальність разом з обвинувачуваним Циганком", - заявив адвокат потерпілих Василь Жовновський під час судових дебатів.

Справа за обвинуваченням  Циганка слухається в Шевченківському районному суді Києва. Наступне засідання суду призначене на 5 лютого 2009 року.

За даними МВС, у результаті будівельної афери "Еліта-Центр", що була розкрита в лютому 2006 року в Києві, постраждали 1759 людей.


Джерело:
Українська правда - Київ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: