antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


ОФИЦИАЛЬНОЕ ОБРАЩЕНИЕ АНТИРЕЙДЕРСКОГО СОЮЗА ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ УКРАИНЫ

11/01/07
Враховуючи досвід сотень судових процесів, виграних членами громадської організації “Антирейдерський Союз підприємств України” у рейдерів (ВАТ “НВП “Сатурн” вже виграв у цих добродіїв 52 суди!!!), можна однозначно сказати, що більшість представників суддівського корпусу заслуговують високого звання судді і безумовної вдячності за громадянську мужність. На превеликий жаль, у ряді ситуацій з відверто рейдерським окрасом рішення конкретних суддів (як правило, у першій інстанції) не відповідають канонам судочинства. Скажімо, судові рішення, прийняті суддями Білоцерківського міськрайсуду та Апеляційного суду Вінницької області щодо ВАТ “НВП “Сатурн” (додаткова інформація додається!), на думку фахівців, є відверто замовними... Подібні ситуації мають практично всі члени Союзу.

Тому хочу звернутися до представників суддівського корпусу і до Вас, шановні журналісти, з переконливим проханням: вимагати проведення всіх судових засідань по справах, які стосуються інтересів членів громадської організації “Антирейдерський Союз підприємств України” та його акціонерів, гласно, з обов’язковим висвітленням у засобах масової інформації, у тому числі і на телебаченні, цих процесів та прийнятих рішень.

Широкий український загал має право знати всю правду про будь-який корпоративний конфлікт в особах і фактах.

Звісно, допустити представників преси в залу засіданнь, чи не допустити – це право суду. Але детально висвітлювати процес та його підсумки – це вже право представників ЗМІ, гарантоване Конституцією! Тільки разом, консолідувавши свої зусилля, ми зможемо подолати рейдерство в нашій державі.

Національний координатор Громадської організації “Антирейдерський Союз підприємств України” В.М.Чміль
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: