antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
Этой осенью на украинских полях возобновятся конфликты между аграриями и рейдерами
В сентябре-октябре 2017 года на украинских полях может обостриться конфликт между арендаторами земель и рейдерами. Вероятно применение оружия и человеческие жертвы.

Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Фастівський завод ФАЗОР окупований, це класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства?
Працівники заводу обурені й вважають, що це — класичне рейдерське захоплення успішного прибуткового підприємства. Адже перевірка, ревізія чи навіть обшук не проводять десятки озброєних людей, з наручниками й закритими обличчями.

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


ОФИЦИАЛЬНОЕ ОБРАЩЕНИЕ АНТИРЕЙДЕРСКОГО СОЮЗА ПРЕДПРИНИМАТЕЛЕЙ УКРАИНЫ

11/01/07
Враховуючи досвід сотень судових процесів, виграних членами громадської організації “Антирейдерський Союз підприємств України” у рейдерів (ВАТ “НВП “Сатурн” вже виграв у цих добродіїв 52 суди!!!), можна однозначно сказати, що більшість представників суддівського корпусу заслуговують високого звання судді і безумовної вдячності за громадянську мужність. На превеликий жаль, у ряді ситуацій з відверто рейдерським окрасом рішення конкретних суддів (як правило, у першій інстанції) не відповідають канонам судочинства. Скажімо, судові рішення, прийняті суддями Білоцерківського міськрайсуду та Апеляційного суду Вінницької області щодо ВАТ “НВП “Сатурн” (додаткова інформація додається!), на думку фахівців, є відверто замовними... Подібні ситуації мають практично всі члени Союзу.

Тому хочу звернутися до представників суддівського корпусу і до Вас, шановні журналісти, з переконливим проханням: вимагати проведення всіх судових засідань по справах, які стосуються інтересів членів громадської організації “Антирейдерський Союз підприємств України” та його акціонерів, гласно, з обов’язковим висвітленням у засобах масової інформації, у тому числі і на телебаченні, цих процесів та прийнятих рішень.

Широкий український загал має право знати всю правду про будь-який корпоративний конфлікт в особах і фактах.

Звісно, допустити представників преси в залу засіданнь, чи не допустити – це право суду. Але детально висвітлювати процес та його підсумки – це вже право представників ЗМІ, гарантоване Конституцією! Тільки разом, консолідувавши свої зусилля, ми зможемо подолати рейдерство в нашій державі.

Національний координатор Громадської організації “Антирейдерський Союз підприємств України” В.М.Чміль
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: