" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Охоронці ЦВК поскаржилися, що бютівці кидали їх на підлогу і об стіну

15/10/08
Депутати БЮТ у вівторок залишили будинок Центральної виборчої комісії.

"Ми переконалися, що нічого не буде, тобто члени Центральної виборчої комісії діють відповідно до закону", - заявив журналістам депутат Андрій Кожемякин (фракція БЮТ).

У той же час, за станом на 18:13 Генпрокуратура проводила оперативно-слідчу роботу в ЦВК по подіях, що відбулися там у вівторок вдень, заявив начальник Управління державної охорони Валерій Гелетей.

"Зараз у Центвиборчкомі, у комендатурі, у кімнаті для збереження зброї проходить робота оперативно-слідчої групи... мені доповідають про те, що шість осіб є потерпілих у справі... буде проведена судово-медична експертиза і, я думаю, що найближчим часом Генпрокуратура дасть відповідь на ці питання, і буде прийняте законне рішення", - заявив він.

За словами Гелетея, як тільки буде завершена оперативно-слідча робота, "буде вирішено питання, за якими статтями порушувати кримінальну справу".

"Оперативно-слідча група працює сьогодні, і буде давати оцінку тим подіям, що відбулися в ЦВК", - підкреслив він.

У той же час начальник УДО підкреслив, що представники управління державної охорони діяли виключно відповідно до законодавства й у рамках своїх повноважень.

"Якщо якийсь депутат доведе, покаже або якимись іншими законними методами доведе, що управління державної охорони перевищило свої повноваження, або діяло не в правовому полі, я готовий відповідати, але я завіряю вас, що цього не було. Як у минулий раз, так і в цей раз ми працювали за законом і в рамках своїх повноважень", - підкреслив він, коментуючи заяви низки депутатів про те, що працівники УДО нанесли тілесні ушкодження їм.

Разом з тим, представники держохорони, які є штатними охоронцями ЦВК, заявили, що під час вранішніх подій депутати від БЮТ самі скоювали на них напади.

Так охоронець В’ячеслав Слюсаренко повідомив, що група депутатів від БЮТ одразу після приходу в ЦВК, почали погрожувати начальнику посту охорони та його підлеглим.

"Вони почали хватати начальника за кітель, штовхати об стіну, потім переметнулися вже на нас. Ще був один прапорщик, вони повалили його на підлогу. Потім прийшов начальник, депутати перекинулися на нього, залізли на стіл і почали вже завалювати на спину", - розповів він.

Водночас інший охоронець ЦВК Олександр Сушарник повідомив, що його особисто депутати кинули на підлогу, але не побили. За його словами, усі дії були провокаціями для того, щоб викликати опір з боку охорони.

Він також додав, що впізнав серед депутатів Олега Ляшка і Костянтина Бондарєва.


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: