antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Опублікували Закон Про акціонерні товариства

30/10/08
Закон "Про акціонерні товариства" було опубліковано в середу, 29 жовтня, в урядовій газеті "Урядовий кур"єр".

Відповідно до тексту, закон набирає чинності через шість місяців після публікації, тоді як норма про існування акцій в Україні тільки в бездокументарній формі - через два роки після публікації, повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".

Крім того через два роки втрачають силу норми закону про господарчі товариства, що стосуються АТ, тобто акціонерним товариствам дається два роки з дня публікації нового закону на приведення своєї діяльності відповідно до нього.

Діяльність АТ в Україні до сьогоднішнього часу регулюється законом про господарчі товариства, прийнятому ще 1991 року.

За словами учасників ринку і регуляторів, багато "білих плям" у цьому законі створюють основу для зловживань, а спроба вносити виправлення до діючого закону ліквідує лише окремі труднощі, але не вирішує проблему в цілому.

Прийнятий Верховною Радою закон, на думку експертів, поліпшує правові умови для захисту прав акціонерів в Україні й усуває прогалини в національному законодавстві щодо створення і діяльності АТ в Україні.

Зокрема, закон уводить механізми захисту від входу рейдера до складу акціонерів, від схованої скупки рейдером контрольного пакету акцій або захоплення активів підприємства, від безпідставного оскарження рішень загальних зборів.

Прийнятий закон вводить особливий порядок відчуження акцій: переважне право на покупку акцій інших акціонерів у закритому акціонерному товаристві виключається тільки в двох випадках. Коли акції передаються в спадщину (для фізичних осіб) або в правоспадщину (для юридичних осіб). Ці норми повинні ліквідувати схему одержання акцій рейдерами через дарування.

       Закон також накладає на мажоритарного акціонера, що придбав понад 50% акцій, зобов"язання зробити безвідкличну оферту усім миноритарним акціонерам за ринковою ціною, від якої, у той же час, миноритарії можуть відмовитися.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: