antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Печерський райсуд Києва підтвердив реноме найпродажнішого

23/09/08
Суддя Печерського суду Максим Оніщук близько 19:00 оповістив вирішення суду у справі про обрання запобіжного заходу затриманому в порядку 106 ст. Кримінально-процесуального кодексу України громадянинові Молдови Т.

     Печерський суд ухвалив рішення відмовити прокуратурі в узятті під варту на підставі того, що звинувачення не достатньо привело доказів про те, що Т. не є громадянином України. Звинувачення надало матеріали службового розслідування і вирішення відділу громадянства і реєстрації Одеської області про те, що паспорт громадянина Т. був виданий незаконно і тому він підлягає вилученню. Достовірних доказів своєї правоти захист не надав, тому за рішенням суду після 21:00 громадянин Т. повинен бути звільнений з-під варти.

     ГУБОЗ МВС України ГУБОЗ апелюватиме на сьогоднішнє вирішенні Печерського суду. «Ми сподіваємося на те, що сьогоднішня апеляція буде задоволена, але ми не виключаємо, що на той час, коли справедливість буде відновлена, доведеться знов оголошувати громадянина Т. в міжнародний розшук по лінії Інтерполу» - відзначила прес-секретар ГУБОЗ МВС України Олена Мельник.


 Джерело: Прес-служба ГУБОЗ МВС України
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: