antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Перевізники просять Верховну Раду України оптимізувати нормативно-законодавчу базу для транспортної галузі

10/02/09
Голова Верховної Ради України Володимир Литвин зустрівся у понеділок з представниками Асоціації перевізників України, які звернулися до керівника парламенту з проханням оптимізувати нормативно-законодавчу базу для галузі.

З огляду на недавні акції протесту транспортників, Голова Верховної Ради зазначив, що, на жаль, проблеми унормування транспортного збору та інші питання діяльності перевізників, переведені у політичну площину, тоді як вони потребують швидкого вирішення, аби не збурювати суспільство. В.Литвин нагадав, що надходження від транспортного збору «закладено» в місцеві бюджети, а тому повністю скасувати цей закон не можна. 

Як прозвучало під час зустрічі, на сьогодні в Україні працюють 70 тисяч операторів-перевізників, які мають ліцензії, ще майже десять відсотків перевізників від цієї кількості - здійснюють свою діяльність нелегально.  При цьому представники Асоціації зазначали, що з пакету з майже 40 законопроектів, які б треба було прийняти не ухвалено жодного. «Транспортники працюють поза правовим полем», заявили учасники зустрічі. Причиною безладу в своїй галузі вони називали і низький фаховий рівень керівників транспортного відомства.

У ході обговорення згаданих проблем представники Асоціації перевізників України просили, аби профільний Комітет парламенту спільно з представниками уряду зробили детальний аналіз законодавства і нормативних документів, які стосуються галузі, та винесли на розгляд парламенту необхідні транспортникам законопроекти.

Як повідомлялося раніше, Голова Верховної Ради України у минулий четвер дав доручення профільним комітетам парламенту підготувати пропозиції щодо внесення змін до Закону України «Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів».

Таке рішення В.Литвин прийняв на підставі звернення активістів Всеукраїнської акції протесту проти збільшення транспортного збору і податків, яке було йому передано сьогодні вранці.

Голова Верховної Ради України також доручив підготувати відповідні листи до Кабінету Міністрів України та Міністерства внутрішніх справ України із проханням розглянути згадане звернення.


Джерело: rada.gov.ua
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: