antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Під КМДА побили підприємців, які мітингували проти Черновецького

06/03/09
Сьогодні о 7-й годині ранку у Києві невідомі люди у цивільному побили підприємців-учасників акції протесту під стінами мерії.

Про це повідомили у прес-службі київського осередку Народної партії.

Міліція в конфлікт не втручалася, знімаючи інцидент на відеокамеру. Про це прес-службі Блоку Литвина повідомила співголова Національного комітету порятунку бізнесу та голова Ради громадських організацій підприємців м. Києва Тетяна Петренко.

За її словами, нападаючих було близько 20 осіб. «Напад був нічим неспровокований протестуючими, адже ми лише вимагаємо від міської влади припинення тиску на малий та середній бізнес», - наголосила Петренко.


Джерело:
ФОРПОСТ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: