antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Підготовлені до законодавства зміни убезпечать громадян від еліта-центрів

25/09/08
У цьому впевнений Міністр регіонального розвитку та будівництва України Василь Куйбіда.

Чітко розмежувати обов’язки між забудовником та управителем щодо передачі квартир у власність інвесторів, детально визначити межі відповідальності забудовника та управителя, знизити ризики учасників будівництва житла, особливо громадян, дозволить прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення фінансових механізмів здійснення інвестицій у будівництво житла». Проект цього закону, як повідомив Міністр регіонального розвитку та будівництва Василь Куйбіда, Верховна Рада прийняла у першому читанні.

За його словами, законопроект спрямований на формування єдиного підходу в регулюванні правовідносин, пов’язаних із забезпеченням виконання зобов’язань, які складаються у житловому будівництві, визначення та встановлення принципів, правових і організаційних засад залучення коштів фізичних і юридичних осіб в управління з метою фінансування будівництва житла та особливості управління цими коштами.
Нагадаємо, що раніше Урядовій комісії з розв’язання проблеми забезпечення житлом інвесторів, які зазнали збитків внаслідок діяльності групи будівельних компаній «Еліта-центр» було доручено вжити заходів щодо внесення змін до нормативних актів з метою підвищення рівня захисту прав громадян.


Джерело: Урядовий портал
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: