antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Пінчук купив "Конкорд Капітал"?

04/11/08
Одна з провідних інвестиційних компаній України «Конкорд Капітал» змінила своїх власників. Згідно з інсайдерською інформацєю, новим власником інвестбанку став екс-голова "Дельта Банку" Микола Лагун, повідомляють он-лайн ЗМІ.

Є деякі підстави вважати, що покупка здійснена на користь одного з найбагатших людей України Віктора Пінчука.

Інвестиційна компанія Concorde Capital надає повний спектр інвестиційно-банківських послуг в Україні, Росії і країнах СНД. За підсумками дослідження Thomson Reuters Extel Survey в 2008 році, Concorde Capital другий рік поспіль визнаний кращою інвестиційною компанією в номінації «Аналітика по ринку акцій. Україна».

За даними агентства Mergermarket, Concorde Capital зайняв перше місце серед всіх інвестиційних банків по кількості операцій злиття і поглинань у фінансовому секторі СНД в 2007 році. Операція з продажу "Електрон Банку" австрійському Volksbank International визнана Інститутом Адама Сміта (Лондон) "Кращою операцією по злиттю і поглинанню 2007 в Україні". У 2007 році Concorde Capital залучив більше 1 мільярду доларів для ведучих українських компаній. У липні 2008 року Concorde Capital відкрив офіс у Москві.

Як розповів "Економічній правді" експерт, на проханням оцінити приблизну варнтість Конкорда, в компанії крім її чотирирічної історії, гарного бренду і професійного менеджменту фактично  немає інших активів. Крім того, за інсайдерською інформацією в компанії на сьогодні є борги у 10 мільйонів доларів.

Джерело у Конкорді підтвердило, що компанія  пішла на зниження всіляких витрати залишивши хіба що букви на офісному центрі "Парус", які обходяться у 100 тис доларів щомісяця.

"Зараз не стоїть питання заробити грошей продажем інвест-компанії, як юридичної особи. Зараз стоїть питання про збереження її обличчя. Іде мова про доступ до стороннього  капіталу, аби закрити борги компанії які фактично перевищують її вартість.", - пояснює учасник ринку, який не захотів бути названим.

"Всі розуміють, що після закінчення кризи, ринок піде вгору і сьогодні головне щоб компанія змогла зберегти своє ім"я, свій бізнес і нормально функціoнувати. Бо ж нині всі компанії, починаючи від гігантів ринку закінчуючи маленьким тернопільським брокером, якого не так давно виключили з ПФТС, переживають проблеми.", - додає експерт.

На офіційному рівні  "Конкорд Капітал" спростовує інформацію про продаж компанії і її борги.

"На ринку в період кризи ходять чутки, і більшість з них не має ніякого правдивого підгрунтя під собою", - зазначили в компанії.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: