antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Пінчук купив "Конкорд Капітал"?

04/11/08
Одна з провідних інвестиційних компаній України «Конкорд Капітал» змінила своїх власників. Згідно з інсайдерською інформацєю, новим власником інвестбанку став екс-голова "Дельта Банку" Микола Лагун, повідомляють он-лайн ЗМІ.

Є деякі підстави вважати, що покупка здійснена на користь одного з найбагатших людей України Віктора Пінчука.

Інвестиційна компанія Concorde Capital надає повний спектр інвестиційно-банківських послуг в Україні, Росії і країнах СНД. За підсумками дослідження Thomson Reuters Extel Survey в 2008 році, Concorde Capital другий рік поспіль визнаний кращою інвестиційною компанією в номінації «Аналітика по ринку акцій. Україна».

За даними агентства Mergermarket, Concorde Capital зайняв перше місце серед всіх інвестиційних банків по кількості операцій злиття і поглинань у фінансовому секторі СНД в 2007 році. Операція з продажу "Електрон Банку" австрійському Volksbank International визнана Інститутом Адама Сміта (Лондон) "Кращою операцією по злиттю і поглинанню 2007 в Україні". У 2007 році Concorde Capital залучив більше 1 мільярду доларів для ведучих українських компаній. У липні 2008 року Concorde Capital відкрив офіс у Москві.

Як розповів "Економічній правді" експерт, на проханням оцінити приблизну варнтість Конкорда, в компанії крім її чотирирічної історії, гарного бренду і професійного менеджменту фактично  немає інших активів. Крім того, за інсайдерською інформацією в компанії на сьогодні є борги у 10 мільйонів доларів.

Джерело у Конкорді підтвердило, що компанія  пішла на зниження всіляких витрати залишивши хіба що букви на офісному центрі "Парус", які обходяться у 100 тис доларів щомісяця.

"Зараз не стоїть питання заробити грошей продажем інвест-компанії, як юридичної особи. Зараз стоїть питання про збереження її обличчя. Іде мова про доступ до стороннього  капіталу, аби закрити борги компанії які фактично перевищують її вартість.", - пояснює учасник ринку, який не захотів бути названим.

"Всі розуміють, що після закінчення кризи, ринок піде вгору і сьогодні головне щоб компанія змогла зберегти своє ім"я, свій бізнес і нормально функціoнувати. Бо ж нині всі компанії, починаючи від гігантів ринку закінчуючи маленьким тернопільським брокером, якого не так давно виключили з ПФТС, переживають проблеми.", - додає експерт.

На офіційному рівні  "Конкорд Капітал" спростовує інформацію про продаж компанії і її борги.

"На ринку в період кризи ходять чутки, і більшість з них не має ніякого правдивого підгрунтя під собою", - зазначили в компанії.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: