antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Після дзвінків Портнова судді не спали і не їли - Кармазін

18/01/13
Те, що президент Віктор Янукович звільнив Андрія Портнова з посади радника президента України — Керівника Головного управління з питань судоустрою АПУ, ще не означає, що знизиться рівень його впливовості.
 
Про це в коментарі Gazeta.ua сказав народний депутат 2, 3, 4 і 6-го скликань, колишній перший заступник голови парламентського комітету з питань правосуддя Юрій Кармазін.
 
"Я не думаю, що впливовість Портнова настільки різко зміниться, оскільки він не перестав бути членом Вищої ради юстиції, тому що він не перестав бути радником президента. Той факт, що керівництву й управлянню вже надали якусь демоністичну функцію, і всі судді тремтять, коли він телефонує. В мене були розмови з декількома суддями, які казали, що коли з ним говорили, то потім навіть ні їсти, ні спати не могли", - висловив думку Кармазін.
 
Окрім того, він переконаний, що у Портнова лишається дуже багато ще повноважень, а "його важелі впливу залишаться". "Хоча він програв кілька важливих матчів, проте він своїй вплив ще не втратив".
 
Говорячи про причину такого рішення президента, колишній перший заступник голови парламентського комітету з питань правосуддя сказав: "Очевидно, що президенту набридло, що йому доповідають, що все класно в судовій системі, а в Європі програються справи".
 
Також він додав, що швидше за все, "спайка, яка існує між Лавриновичем, як міністром юстиції і Портновим, як керівником Головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента є такою, що навіть вона стала в Європі відомою, а результативність не є такою, яку очікував президент". Окрім того, Кармазін висловив думку, що також президент хоче показати "видимість незалежності судової влади".
 
Нагадаємо, президент звільнив Андрія Портнова з посади радника президента України — Керівника Головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента України. Іншим указом Портнова призначили радником президента України.
 
Людмила ПАРАСКІВА
 
Джерело: "Gazeta.ua"
 
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: