" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Після Порошенка Росія перекинеться на інших українських бізнесменів

20/03/14
Блокування рахунків компанії "Рошен" у російському Липецьку є відповіддю Росії на заяву Ради національної безпеки і оборони України по КримуТаку думку в коментарі Gazeta.ua висловив економіст Олександр Охріменко,  інформує antiraider.ua. 

"Так як Україна вирішила не шукати компроміс, а конфліктувати з Росією, відповідно українські бізнесмени будуть втрачати гроші, матимуть постійні проблеми. Їм будуть блокувати рахунки. Зараз є інформація, що на кордоні стоять фури з сільськогосподарською продукцією. Туди не пускають навіть овочів українського виробництва. І це лише початок. Не можна сказати, що компанія Порошенка (корпорація "Рошен" належить Петру Порошенку) чимось завинила перед росіянами. Але зв"язки з Росією він дійсно втратить", - пояснив Охріменко.

За його словами, через місяць-два Росія виживатиме всіх українських бізнесменів, що працюють на її території, а кримським бізнесменам будуть пропонувати альтернативні варіанти.

"У Криму частину бізнесу продадуть. Дрібні бізнесмени частково закриються. Працюватимуть лише ті, які підконтрольні (голові Радміну Криму Сергієві) Аксьонову. Вони й робили революцію під себе, щоб не залежати від Києва. Багато хто каже, що бізнес в Криму контролюватимуть чеченці. Це неправда. Крим так і буде залишатись кримським. Там буде посилюватись вплив російського бізнесу, але основні бізнесмени будуть ті ж самі кримські. Для російських бізнесменів Крим не дуже цікавий. Вони заберуть частково курорти, порти. Тиск найближчим часом буде на всі фірми, що мають українських власників. Від тиску Росії ніхто не застрахований", - підсумував Охріменко.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: