antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Податківці знайшли на ТВі "конвертаційно-транзитне угрупування"

03/05/12
Державна податкова служба Києва заявляє, що телеканал ТВі скористався послугами конвертаційно-транзитного угрупування на суму понад 2,2 млн грн.
Про це йдеться у повідомленні, ДПС Києва, текст якого наводить УНІАН.
Так, згідно з повідомленням, на телеканалі ТВі дійсно проводилася позапланова податкова перевірка.
Підставою для перевірки стала постанова слідчого слідчого відділу Печерського районного управління ГУ МВС України у м. Києві, винесена у кримінальній справі, порушеній органами прокуратури.
Податківці встановили, що "телеканал скористався послугами конвертаційно-транзитного угрупування на суму понад 2,2 млн грн".
Станом на 26 квітня п. р. триває оформлення результатів перевірки.
За даними столичної податкової, "п’ять підприємців, які працюють у "Телекомпанія "Телерадіосвіт" (ТВі) сформували валові витрати товариству шляхом здійснення операцій з надання послуг з обробки інформаційного матеріалу, консультаційних послуг з питань комерційної діяльності, консультаційних послуг зі створення відеоархіву, послуг з використання матеріалів і фінансових ресурсів на загальну суму 5 млн. 494 тис. грн".
У межах компетенції податкової міліції, співробітники ГВПМ ДПІ у Солом’янському районі м. Києва ДПС встановили місцезнаходження вищевказаних фізичних осіб-підприємців, від яких отримали пояснення.
Як йдеться в релізі ДПСУ в м. Києві, "значені фізичні особи-підприємці пояснили, що працюють або працювали на ТРК "Телерадіосвіт" та відповідно до своїх службових обов’язків, від імені ФОП (фізособа-підприємець) надавали ці послуги. Крім того, один з підприємців, згідно з його поясненням, зареєструвався ФОПом на прохання службових осіб телеканалу".
У столичній податковій наголошують, що Податковим кодексом України визначено, що однією з підстав для проведення перевірки є отримана податковим органом постанова слідчого, винесена відповідно до закону у кримінальних справах, що перебувають у їх провадженні.
Податківці підкреслюють, що отримана постанова була обов’язковою до виконання, а ухилення слідчого від її виконання тягне за собою відповідальність згідно закону. Таким чином, Державна податкова служба не могла нехтувати законними вимогами слідчого та діяла в межах та у спосіб, визначений законодавством України, підкреслюють столичні податківці.
Одночасно, за твердженнями податкової служби Києва, "невідомі особи здійснюють тиск та погрози працівникам органів ДПС у м. Києві, направлені на блокування супроводження перевірки".
Як повідомлялося, телеканал ТВі заявив, що, починаючи з 21 квітня, проти них проводяться протизаконні дії податкової міліції. 
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: