antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Податкова добряче потрусила український інтернет-магазин

10/08/12
 
Після перевірки інтернет-магазин Rozetka.ua додатково заплатив майже 5 млн гривень податків. На додачу довелося сплатити також 1 млн грн штрафу, йдеться в сюжеті ТСН.
 
Керівник проекту Владислав Чечоткін вибачився перед податковою міліцією. Конфлікт він пояснив недолугістю законодавства в сфері віртуальної комерції. Роботу інтернет-магазину заблокували ще 19 квітня.
 
Почалися численні перевірки, а проти директора порушили кримінальну справу за ухиляння від сплати податків. Сьогодні бізнесмен спростував чутки про рейдерську атаку на підприємство. "Заяв типу "віджати", "рейдерувати"– нічого такого не було. Це були суто податкові питання та жодних пропозицій мені не надходило", - пояснив керівник проекту Rozetka.ua.
 
 
Джерело:  «Експрес online»  
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: