antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Політологи міркують, хто і чому "з"їв" Яценюка

13/11/08
Політологи вважають, що звільнення Арсенія ЯЦЕНЮКА з посади голови Верховної Ради стало результатом збігу інтересів різних політичних сил і угруповань.

Про це говориться в переданому УНІАН експерт-опитуванні Центру досліджень політичних цінностей “АКСІА”.

Зокрема, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир ФЕСЕНКО висловив думку, що «в даному випадку питання не в Арсенії Петровичі, а в тому, що посада спікера ВР стала об`єктом політичної гри, яка має зруйнувати можливість відновлення союзу між БЮТ і НУ-НС, повинна знову повернути актуальність темі дострокових парламентських виборів, а можливо, стати передумовою створення нової парламентської коаліції. Інше питання - формальної чи не формальної. ВР знову може стати заручником політичних конфліктів».

У свою чергу директор Центру політичних досліджень і конфліктології Михайло ПОГРЕБІНСЬКИЙ вважає, що «ЯЦЕНЮК давно заслуговував на звільнення. Він перший спікер, який був абсолютно позбавлений якості представника корпоративного інтересу... Але на сьогодні так склалися обставини, що інтереси Партії регіонів співпали з інтересами Блоку Литвина і комуністів, і ще принципово важливо, що за згодою Президента, який керує групою депутатів від БАЛОГИ. І це дало можливість зібрати більшість під звільнення ЯЦЕНЮКА”.

М.ПОГРЕБІНСЬКИЙ також вважає, що будь-яка кандидатура на посаду спікера, яка не є результатом узгодження БЮТ і Партії регіонів, не зможе забезпечити нормальну роботу парламенту. «Те, що відбувається – лише перший крок. Далі – або пошук компромісу, це лише за умови домовленості БЮТ і ПР, або відсутність компромісу, який стане наслідком протистояння. Це тактичні ігри, які нічим не закінчаться доти, доки не буде технічної домовленості про правила гри між БЮТ і ПР», - сказав експерт.

Професор політології, науковий директор Школи політичної аналітики НАУКМА Олексій ГАРАНЬ не виключив, що звільнення А.ЯЦЕНЮКА «може говорити про те, що в парламенті може відбутися переформатування коаліції». «Контури ми бачимо за голосуванням, яке відбулося за звільнення А.ЯЦЕНЮКА. В даному разі, очевидно, що це голосування влаштовує і президентську сторону. Відкривається можливість для усунення прем`єр-міністра і без дострокових виборів. А з іншого боку - відкривається можливість задоволення кадрових амбіцій Блоку Литвина, оскільки відкривається крісло спікера», - сказав О.ГАРАНЬ.

На його думку, «самому ЯЦЕНЮКУ Президент запропонує якусь іншу посаду. Питання в тому, чи буде ЯЦЕНЮК на це погоджуватися, або захоче піти в самостійне плавання».

Також директор Центру досліджень проблеми громадянського суспільства Віталій КУЛИК вважає, що „голосування за відставку ЯЦЕНЮКА вказує на те, що між Секретаріатом Президента і Партією регіонів є певна домовленість про правила гри». На думку експерта, «таким чином відкрився шлях до можливого формування нової коаліції й результативного голосування ВР на підтримку цієї коаліції».


Джерело:
УНІАН
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: