Під Києвом, на заміській трасі Боярка-Вишневе сталося жахливе ДТП, в якому постраждав президент Антирейдерського Союзу Підприємців України, голова правління ВАТ НВП «Сатурн» Володимир Чміль. Внаслідок навмисних дій водія іншого легковика (він зник з місця пригоди) шоста модель «Жигулів» В.М.Чміля опинилась в кюветі. Якби підірвався бензобак, котрий кілька разів протаранив легковик кілерів, наздоганяючи на трасі «шістку» В.Чміля, ще одним нерозкритим замовним вбивством стало б більше…" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


ПОВІДОМЛЕННЯ АНТИРЕЙДЕРСЬКОГО СОЮЗУ ПІДПРИЄМЦІВ УКРАЇНИ

07/08/07

Під Києвом, на заміській трасі Боярка-Вишневе сталося жахливе ДТП, в якому постраждав президент Антирейдерського Союзу Підприємців України, голова правління ВАТ НВП «Сатурн» Володимир Чміль. Внаслідок навмисних дій водія іншого легковика (він зник з місця пригоди) шоста модель «Жигулів» В.М.Чміля опинилась в кюветі. Якби підірвався бензобак, котрий кілька разів протаранив легковик кілерів, наздоганяючи на трасі «шістку» В.Чміля, ще одним нерозкритим замовним вбивством стало б більше…

Кілька днів директор «Сатурну» оговтувався від трагедії, лікувався.

8 серпня ц.р. (середа) о 14.00 за адресою Київ, вул..Володимирська, 49-а, 3-поверх (навпроти Оперного театру, в конференц-залі редакції газети «Дело» та «Инвестгазета») відбудеться прес-конференція Володимира Мусійовича Чміля та інших функціонерів Антирейдерського Союзу Підприємців України. На зустрічі з журналістами буде оприлюднено прізвища замовників замаху, котрий, за щасливим збігом обставин, не став убивством. Після прес-конференції всіх бажаючих журналістів відвезуть на завод «Сатурн», що став мішенню для атаки рейдерів.

Замаху передувала низка брутальних спроб рейдерського захоплення підприємства: від інспірованих судових позовів, через спроби залякування членів трудового колективу до злочинних судових ухвал і здійснення силового сценарію захоплення заводу. Від юридичної тяганини злочинці перейшли до насильницьких дій. Не зупинило їх і те, що В.М.Чміль очолює антирейдерське обєднання. Чергова спроба силового захоплення „Сатурну” відбулась і була відбита в п’ятницю, 3-го серпня.

Випадок з ВАТ НВП „Сатурн” не просто бажання захопити територію заводу, що розташований на недешевій київській землі (район Борщагівки). Йдеться про антидержавні дії по знищенню підприємства оборонної промисловості країни. Адже саме продукція „Сатурну” робить можливими запуск ракет по програмі „Морський старт”. Крім того, вибухи на «Сатурні», обіцяні рейдерами, загрожують небезпекою всім мешканцям Борщагівки: на території заводу розташована газорозподільча станція…

Контактні телефони: 493 42 04 (для акредитації журналістів), 403 08 18; 233 09 81; 240 94 81 (для одержання додаткової інформації).

Прес-центр Антирейдерського Союзу Підприємців України

Источник: ANTIRAIDER.org

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: