antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Працівники Антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС України затримали посадовця Управління культури під час отримання хабара

13/11/08
Працівники Антикорупційного бюро ГУБОЗ МВС України в результаті спецоперації під час отримання хабара в розмірі 24 тисяч гривень затримали посадовця Управління культури однієї райдержадміністрації міста Києва.

Встановлено, що ці кошти чиновник вимагав та отримав від підприємця за укладання з ним угоди про постачання оргтехніки та кондиціонерів на суму понад 100 тисяч гривень.

Зустріч з потерпілим хабарник призначив в одному з ресторанів міста Києва, де був затриманий працівниками ГУБОЗ «на гарячому» в порядку ст. 115 Кримінально-процесуального кодексу України.

Прокуратура м. Києва порушила справу за матеріалами антикорупційного бюро за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 ст. 368 (хабарництво) Кримінального кодексу України.

Суд обрано міру запобіжного заходу чиновнику у вигляді утримання під вартою.


Джерело: Трибуна
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: