antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Працівники ДАІ взялися перевіряти автошколи

28/04/10
Міліціянти узялися за автошколи. Працівники ДАІ відтепер перевірятимуть навчальні заклади та інструкторів на професійну придатність. Щоб навчати майбутніх водіїв, вчителям доведеться скласти іспит з правил дорожнього руху та практичного кермування. Розпочали правоохоронці зі столиці.

Сергій Хмельницький, керівник МРЕВ №2 м. Києва:


- Тридцять питань і тридцять хвилин часу вам буде дано. Як користуватися нашим комп’ютером - для початку іспиту натискаєте клавішу введення.

Учора вони ще готували студентів до іспиту в ДАЇ, а сьогодні самі сидять на місцях учнів. Фахівців із трьох столичних автошкіл зібрали вперше в Україні, щоб перевірити їхню професійну підготовку. За плечима в кожного не одна тисяча випускників. Та відповісти правильно на всі запитання змогли не всі.

Сергій Хмельницький, керівник МРЕВ №2 м. Києва:

- З 19 кандидатів скали іспити 16 інструкторів.

Тих, хто впорався з правилами дорожнього руху, перевіряють на практиці.

Сергій Хмельницький, керівник МРЕВ №2 м. Києва:

- Начинаем сдавать экзамен. Исходная у нас - поехали. Едем строго по знакам. Выполняем требования дорожных знаков.

Для викладачів, як і для учнів, - єдиний стандарт. Пройти маршрут за знаками та виконати кілька вправ. Найтяжче - заїхати в умовний гараж. Не склав іспиту - запросять знову. Провалиться інструктор ще раз - його позбавлять права викладати на півроку. Так міліціянти планують контролювати якість освіти в автошколах.

Сергій Хмельницький, керівник МРЕВ №2 м. Києва:

- Якщо раніше паганого інструктора виганяли з однієї автошколи, він йшов на наступний день у іншу. І теж так само працював. Увівши атестат, ми тим самим позбавляємо його у разі поганої підготовки слухачів атестата, і він півроку не зможе працювати інструктором.

Ті, хто виконав усі завдання, колегам співчувають. Проте, новації схвалюють, мовляв, водіїв мають готувати професіонали.

Сергій Подинко, інструктор:

- Постоянные идут изменения. Может, где-то забыл просто. Это нормально для человека. Эта проверка по школам должна быть обязательна. Должен быть срок действия прав. Во всем мире это действует - и нормально.

Візьмуться ДАЇвці й до автошкіл. За підрахунками міліціянтів, в Україні легально працює більше двох тисяч таких навчальних закладів. А скільки нелегальних - полічити годі. Тож щоб люди отримували якісну освіту, школи акредитуватимуть. Від них вимагатимуть усі дозвільні документи, повноцінну матеріальну базу, автодром та обладнані автомобілі. Пройти акредитацію навчальні заклади повинні до 1 вересня. Міліціянти мають намір позакривати всі сумнівні школи. Одну з таких виявили під час імпровізованої перевірки.

Учениця сумнівної автошколи:

- Девушка, как ваша автошкола называется?

- Я еще не знаю, мне ничего не говорили. В этой автошколе нету никаких документов.

- Три месяца вы здесь.

- Еще только подготовка документов идет.

- Так висит, вывеси вон сколько.

Право навчати інструкторам і автошколам міліціянти надаватимуть на п"ять років. Проте, стежитимуть за статистикою аварій. І якщо випускник закладу стане героєм кримінальних зведень, дочасної перевірки не уникнути.


Тарас Білаш, Олександр Мироненко.
Джерело: НТН


Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: