antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Працівники УСБУ у Львівській області затримали адвоката Володимира Косенка, який «позичив судді Зваричу 1,9 млн доларів»

18/12/08
Працівники УСБУ у Львівській області затримали адвоката Володимира Косенка у зв’язку із кримінальною справою, порушеною проти екс-голови Львівського апеляційного адміністративного суду Ігоря Зварича за фактом одержання хабара в особливо великих розмірах.Про це сьогодні, 18 грудня, повідомила газета «Ратуша» з посиланням на джерело в УСБУ у Львівській області.

«2 грудня Генпрокуратура України порушила щодо Ігоря Зварича кримінальну справу за фактом одержання хабара в особливо великих розмірах. 3 грудня понад сто співробітників ГПУ і СБУ провели обшуки в службових приміщеннях і квартирах Зварича і семи колег, під час яких вилучили 1 млн доларів і 2 млн грн. Однак суддівська недоторканність не дозволила взяти обвинувачуваного під варту. 9 грудня на спеціально зібраній прес-конференції пан Зварич зізнався, що загалом у його квартирі було 1,9 млн доларів, які він позичив «у свого друга, адвоката-бізнесмена Володимира Косенка». Останній надавав юридичну допомогу екс-губернатору Львівщини Степанові Сенчуку (його було вбито кілерами 29 листопада 2005 року) і директору ТзОВ «Галімпекс склодзеркальний завод» Богданові Дацку (його було вбито кілерами 15 листопада 2006 року)», – йдеться у статті «Ратуші» під назвою «Врятувати рядового Зварича».

Нагадаємо, суддя Ігор Зварич нині перебуває у розшуку.


Джерело: ZIK
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: