antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


прес-анонс: УКРАЇНСЬКИЙ БІЗНЕС ОГОЛОШУЄ МОБІЛІЗАЦІЮ

22/06/09
23 червня о 12:30 відбудеться прес-конференція Національного комітету захисту підприємництва.

Протягом року підприємці різних галузей намагалися відстоювати свої інтереси окремо, але поодинці підприємці неспроможні протистояти державній машині. Тільки єднаючись ми можемо захистити Своє.

Національний комітет захисту підприємництва закликає виробників і бізнесменів єднатися за галузевим і територіальним принципами і захищати свої інтереси від свавілля влади.

Національний комітет захисту підприємництва оголошує про початок ряду акцій прямої дії по захисту вітчизняних виробників від не прорахованих і хаотичних дій влади, які знищують вітчизняну промисловість цілими галузями.

З 1 липня 2009 року планується значне підвищення акцизного збору на горілчану продукцію, внаслідок цього легальна продукція подорожчає від 60% до 340%! Тисячі людей в усіх регіонах залишаться без роботи, наші громадяни будуть не в змозі купувати невиправдано дорогу легальну продукцію, успішну сьогодні галузь виробництва буде знищено й відкрито шлях для іноземних виробників та кримінального фальсифікату.

Уряд грубо порушує правила гри, адже планування бюджетів підприємств, так само як і державного бюджету, відбувається на початку року. Змінюючи ставки акцизних зборів посередині року Уряд демонструє, що навіть мінімально не бажає враховувати інтереси вітчизняного виробника. 

Національний комітет захисту підприємництва покликаний єднати підприємців різних галузей і регіонів заради створення в Україні комфортного бізнес-середовища.

Тільки разом ми зможемо захистити Своє!

У прес-конференції приймуть участь:

Голова НКЗП Семидідько Андрій Андрійович
Маширов Юрій Вячеславович заступник директора Уманьского ЛГЗ
Кунц Олег Артурович – генеральный  директор  ЛГЗ Златогор
 
Прес-конференція відбудеться у прес-центрі агенції «Інтерфакс-Україна» за адресою Київ, вул. Рейтерська 8/5а
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: