antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Прес-конференція Провесінь

21/01/08

В п’ятницю, 18 січня 2008 року, о 15:30 в приміщенні ІА «УНІАН» відбулась прес-конференція на тему: «Трудовий колектив ВАТ «Агрофірма» «Провесінь» оголошує про початок масових акцій протесту і безстрокового голодування через рейдерське захоплення їхнього підприємства».

О 15:00 біля входу до інформаційної агенції «Уніан», членами трудового колективу ВАТ «Агрофірма» «Провесінь» було розпочато пікетування з метою привернути увагу громадкості до дій рейдерів.

На прес-конференції були присутні: голова правління ВАТ «Агрофірма» «Провесінь» Іван Півень, президент Антирейдерського союзу підприємців України Володимир Чміль, заступник голови правління ВАТ «Агрофірма» «Провесінь» Ігор Багнюк, голова профспілки трудового колективу Ольга Деревляна.

Агрофірма «Провесінь» відкрите акціонерне товариство; найбільше сільськогосподарське підприємство західної України. Розташоване у м. Львів. Займає площу більше 100 гектарів землі. Саме земля, вартість якої за різними оцінками сягає 25 мільйонів доларів США, стала об’єктом атаки рейдерів.

За словами заступника голови правління ВАТ «Агрофірма» «Провесінь» Ігоря Багнюка, рейдерська атака здійснюється групою юридичних і фізичних осіб, серед яких юридична компанія «Бондарчук, Кізін, Чібісов і партнери» (Сидір Кізін), інвестиційна компанія «Вихор» (Герасим Кізін), закритого акціонерного товариства «Народні реєстри» (Симон Герета), при підтримці керівника «БМ Банку» в Україні Віталія Ломаковича та інших осіб.

8 січня 2008 року на прес-конференції у м. Львові Сидір та Герасим Кізіни зробили заяву про обрання на зборах акціонерів нового голови правління ВАТ «Агрофірма» «Провесінь».

Іван Півень, голова правління ВАТ «Агрофірма» «Провесінь»: «оскільки майже кожен працівник на підприємстві є акціонером і жодних повідомлень про проведення зборів ніхто не отримував. Збори акціонерів не проводились, і переобрання голови не було».

Оскільки спроба захоплення підприємства триває не перший рік, а рейдери жодного разу не були притягнуті до відповідальності, трудовий колектив підприємства розпочав низку акцій протесту. У своєму емоційному виступі голова профспілки трудового колективу Ольга Деревляна, повідомила: «з 600 працюючих на «Провесні» - 350 жінки, які мають по двоє і більше дітей. Для них втрата роботи означатиме смерть. Під такою загрозою весь трудовий колектив готовий розпочати безстрокове голодування під стінами Кабінету Міністрів».

У підсумку президент Антирейдерського союзу підприємців України Володимир Чміль зазначив: «Неодноразові звернення до президента України, попереднього і нинішнього Прем’єр-міністрів залишаються без розгляду. За попереднього складу Кабміну було багато нарікань на низьку ефективність роботи Міжвідомчої комісії з питань протидії незаконному поглинанню і захопленню підприємств. Зараз пропонується Міжвідомчу комісію взагалі знищити.

Рейдери мають підтримку у судах, прокуратурах, МВС та СБУ. В таких умовах на підприємствах доведеться створювати загони самооборони».

Наживо прес-конференція транслювалась на 5му каналі.

Трудовий колектив ВАТ "Агрофірма" "Провесінь" є колективним членом Антирейдерського союзу підприємців України.

Зліва направо - президент Антирейдерського союзу підприємців України Володимир Чміль, заступник голови правління ВАТ "Агрофірма" "Провесінь" Ігор Багнюк, голова правління Іван Півень і голова профспілки трудового колективу Ольга Деревляна під час прес-конференції на тему: "Трудовий колектив ВАТ "Агрофірма" "Провесінь" оголошує про початок масових акцій протесту і безстрокового голодування через рейдерське захоплення їхнього підприємства" в УНІАН в Києві в п"ятницю, 18 січня 2008 р
.


Источник: Прес-центр Антирейдерського союзу
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: