Прес-конференція "Молодь проти рейдерів"" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Прес-конференція "Молодь проти рейдерів"

05/05/07
7 травня о 13:00 у Галереї РА за участю
Головного управління у справах сім"ї та молоді
виконавчого органу Київради (КМДА)
відбудеться
прес-конференція "Молодь проти рейдерів",
присвячена ситуації, що склалася навколо цього соціально-культурного центру.
 
Т. 235 36 19/21
Б. Хмельницького, 32
 
 
Молодіжна громадська організація “Галерея РА”
 
Молодіжна громадська організація “Галерея РА” (далі “Організація”), основним напрямком діяльності якої є підтримка та сприяння діяльності молодих митців шляхом організації та проведення художніх і фото виставок, презентацій, семінарів та круглих столів, плідно працює починаючи з 1993 року спочатку у Старокиївському районі м. Києва, а тепер у Шевченківському, в якому і зареєстрована. Як МГО зареєстрована у 2001 році і є неприбутковою.
Галерея РА є єдиною площадкою в місті Києві, на якій презентуються проекти соціального спрямування. Галерея виконує важливу інформаційну, соціальну, освітню та культурну функції, поєднуючи в своїх проектах високоякісні мистецькі презентації та актуальну соціальну проблематику.
Тільки за 2000-2007 рік Організацією було реалізовано 70 соціально-культурних та 35 міжнародних проектів місцевого, Всеукраїнського та Міжнародного значення.
28 квітня 2007 р. в Галереї РА проходила виставка творчих робіт дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Спорт для всіх» зі всіх районів м. Києва.
Щодо доручення Київського міського Голови проведення районних дитячих творчих виставок, саме в Галереї РА буде проходити виставка найкращих робіт маленьких киян в рамках святкування Дня столиці. Саме в такий спосіб творчість вихованців дитячих клубів побачать всі кияни.
Виникла критична ситуація з підвальним приміщенням Б. Хмельницького, 32, де Організація знаходиться вже 14 років. Підвальне приміщення виставлено на районний конкурс як офіс (максимальна ставка оренди), в той час коли 12 років це приміщення використовувалось під молодіжний арт-клуб, а з 2006 року цільове призначення визначено як «дитячі неприбуткові організації, які безпосередньо займаються дозвіллям дітей та юнацтва». (Згідно з п. 1.61 Розпорядженням Шевченківської районної у м. Києві ради №16 від 06.02.2006 року, зі змінами, внесеними розпорядженням Шевченківської районної у м. Києві ради №94 від 14.09.2006 року).
3-го травня 2007 року на сайті Шевченківської райдержадміністрації оприлюднено результати конкурсу на оренду приміщення по вул. Б.Хмельницького, 32, де  зазначена вже інша організація.
Таким чином руйнується галерея як структура, що протягом 14 років обслуговує та фактично виконує соціально - культурні плани адміністрації Шевченківського району та м. Києва.
 
Президент
МГО «Галерея РА»                                                Триліський А. М.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: