antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Президент України підписав антирейдерський закон

06/10/08
Віктор Ющенко підписав закон про внесення змін до деяких законів, що стосуються недопущення захоплення підприємств, установ або організацій.


Закон, прийнятий парламентом 18 вересня, набуває чинності після опублікування, повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".
Відповідно до закону, для виконання судових рішень, постанов про заміну органів управління й заміну посадових осіб підприємств, установ або організацій незалежно від форми власності, можуть залучатися винятково працівники органів внутрішніх справ.
Залучення інших осіб у процесі виконання таких судових рішень не допускається.

Крім того, законом вносяться зміни до закону "Про міліцію", що передбачає обов"язок міліції надавати допомогу державному виконавцю при проведенні виконавчих дій у встановлених законодавством випадках.

Даний закон також вносить зміни до Кримінального кодексу України, якими вводиться кримінальна відповідальність за незаконне захоплення підприємств, установ і організацій.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: