antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Присяжнюк вважає, що якщо й продавати землю - то тільки українцям

31/01/11

На сьогодні напрацьовано 5 законопроектів, які будуть подані на розгляд до Кабінету Міністрів і Верховну Раду щодо земель сільськогосподарського призначення. Про це під час робочої поїздки до Вінницької області заявив міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк, повідомляє прес-служба Міністерства .

"Ми як міністерство пропонуємо, що обіг сільськогосподарської землі має передбачати, - якщо навіть буде продаж землі, то тільки громадянам України. Ніяких юридичних осіб", - заявив Присяжнюк.

За його словами, на сьогодні є доручення Президента Кабміну чітко опрацювати механізм обігу сільськогосподарської землі, щоб можна було залучити додаткові кошти в аграрний сектор.

Друге важливе питання, на думку міністра, - дозволити і передбачити законодавчо, щоб право оренди земельних ділянок було і правом застави для іпотеки.

"Це передбачає те, що будь-який орендар зможе під право угоди-оренди отримати кредит, але земля залишається за власником земельного паю. Власник земельного паю повинен зрозуміти, що це є капіталізація і стабільний прибуток як у процесі самостійного оброблення землі, так і під час здачі в оренду", - зазначив Присяжнюк.

Джерело: FINANCE.UA

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: