antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Протягом 2008 року на Тернопільщині міліціонери викрили 745 злочинів у сфері економіки

13/01/09
У 2008 році міліціонери викрили 745 злочинів у сфері економіки, у тому числі 426 тяжких та особливо тяжких. Про це повідомили 13 січня ЗІКу у ЦГЗ УМВСУ в Тернопільській області.

Зокрема, виявлено понад сотню фактів розкрадань державного та колективного майна.

Міліціонери задокументували 70 фактів хабарництва, 3 факти нецільового використання бюджетних коштів, 18 фактів шахрайств з фінансовими ресурсами. 

Порушено кримінальні справи за 116 виявленими злочинами зі збитками понад 100 тисяч гривень. У 13 із них фігурували суми понад мільйон гривень. За розслідуваними зловживаннями відшкодовано понад 5 мільйонів гривень.


Джерело:
ZIK
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: