antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Проведення круглого столу на тему "Рейдерство"

04/02/13
Рейдери розраховують переважно на правову безграмотність керівників та персоналу.
 
Рейдери сьогодні "віджимають" чужу власність. Чому в зоні ризику всі - від готелю до фермера?
 
Розрахунок у таких випадках робиться переважно на правову безграмотність керівників та персоналу. Це дає можливість легко отримувати доступ до інформації та документів без жодних на те юридичних підстав. Непрохані гості та нові методи тиску на бізнес. Кримінальні переслідування посадових осіб в світлі нового КПК. 
 
Новітні схеми і покрокові рекомендації ефективного захисту підприємств.
 
Круглий стіл відбудеться 8 го лютого 2013 року о 13:00 за адресою: вул. Оболонська 12, реєстрація за тел. (044) 353-56-57. Термінова консультація за тел. 044-425-56-57 (платна) Особливу увагу буде приділено обговоренню наслідків для бізнесу, набрання чинності нового КПК.
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: