antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Путін переживає, що Україна знаходиться в СОТ

02/10/08
Прем"єр РФ Володимир Путін висловив стурбованість тим, що вступ України до СОТ і лібералізація Києвом митного регулювання призведе до неконтрольованого потоку товарів з третіх країн у Росію.

Про це він сказав у ході переговорів у четвер з прем"єром Юлією Тимошенко, повідомляє агентство "Інтерфакс Україна".

"Ви людина професійна і розумієте, що виникають певні проблеми, пов"язані з різним рівнем митного регулювання", - сказав Путін, звертаючись до Тимошенко.

При цьому прем"єр Росії зазначив, що в результаті вступу до СОТ "в Україні встановилося митне регулювання, значно ліберальніше, ніж в Росії".

"Наші експерти вважають, що на внутрішньому ринку України низка груп товарів може бути заміщена імпортом з третіх країн і ці обсяги можуть опинитися на російському ринку, маючи у на увазі наші домовленості в торгово-економічній сфері і діючий, хоча і з вилученнями, режим зони вільної торгівлі між нашими країнами", - підкреслив Путін.

Як повідомив глава кабінету міністрів РФ, за російською оцінкою, цей обсяг товарів може скласти дуже велику цифру - 5 млрд. дол.


Джерело: Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: