antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Путіна підозрюють у "фінансовій піраміді" для України

11/06/10
Міністр фінансів опозиційного уряду Андрій Сенченко висловлює занепокоєння відсутністю інформації з боку української влади щодо цільового призначення кредиту від Росії в сумі 2 млрд. доларів.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби БЮТ, передає агентство УНІАН.

За словами Сенченка, ці кошти - "піраміда, яка заганяє Україну у велику фінансову яму та політичну залежність від кредиторів".

"У нас викликає занепокоєння практика непублічних дій української влади у питаннях зовнішніх запозичень", - сказав він.

За словами Сенченка, подібні рішення мають ухвалюватися публічно, із дотриманням відповідних процедур, за згодою парламенту, "оскільки це держава бере в борг, а не Янукович чи Азаров особисто".

"Всі ці дії призводять до того, що, по суті, вибудовується фінансова піраміда, учасником якої стає Україна", - сказав він.

Сенченко зауважив, що якщо кошти беруться на півроку, то виникає питання, з яких джерел через півроку погашати ці кошти.

"Аналізуючи держбюджет-2010 та наміри влади щодо фінансування своїх фантазій, можна прогнозувати, що через півроку країна буде в набагато гіршому фінансовому стані, ніж зараз. А це значить, що Україна змушена буде вкотре вже на гірших умовах брати нові кошти на погашення цього кредиту і на погашення відсотків", - сказав він.

Сенченко також висловив занепокоєння відсутністю офіційної інформації з боку української влади щодо цільового призначення коштів російського кредиту.

За його словами, формулювання "на погашення дефіциту держбюджету" - це універсальна формула, яка дозволяє за корупційними схемами розікрасти будь-які обсяги коштів.


Джерело: Економічна правда

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: