antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рада звільнила Семенюк

26/12/08
Верховна Рада звільнила Валентину Семенюк-Самсоненко з посади голови Фонду держмайна.

За відповідну постанову проголосувало 259 депутатів.

Семенюк не було у залі, хоча, за словами спікера Володимира Литвина, їй надсилали офіційне запрошення на засідання, а працівник апарату Верховної Ради мав з нею телефонну розмову.

Присутній на засіданні перший віце-прем’єр Олександр Турчинов сказав, що питання звільнення Семенюк вже давно назріло у зв’язку з запровадженими нею "непрозорими схемами приватизації" і "повним провалом проекту приватизації" у 2008 році.

Водночас лідер групи "За Україну" В’ячеслав Кириленко заявив, що його "дуже цікавить, яка буде подальша політика Фонду Держмайна".

"Якщо ми зараз звільнимо Семенюк, а потім призначимо Семенюк в квадраті і вся приватизація буде поділена на двох – між БЮТом і комуністами – "Турбоатом", Припортовий та інші об’єкти, то це буде ще гірше, ніж те, що було до цього часу", - сказав Кириленко.

У свою чергу Литвин сказав, що питання призначення нового голови ФДМ мають обговорити лідери фракцій на погоджувальній раді.

"Нам треба буде принципово обговорити позицію і бачення, що буде робитися для ухвалення прозорих рішень", - сказав він.

Водночас "регіонали" пропонували відкласти звільнення Семенюк до її появи у залі, оскільки це рішення "буде заблоковано в окружному адміністративному суді".


Джерело: Українська правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: