antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Раду НБУ запідозрили у лояльності до експортерів

21/10/08
Діяльність Ради Національного банку України (НБУ) упереджена і заполітизована, що дає підстави для  ліквідації.

Про це заявив керівник групи радників голови НБУ Валерій Литвицький.

"Потрібно внести зміни до закону (про НБУ): Рада Нацбанку повинна бути ліквідована. Вона просто є структурою, що захищає інтереси експортного капіталу, і усе більше займається політикою", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За його словами, висновок про необхідність такого кроку дозволяє зробити аналіз діяльності цього органа.

"Така Рада Нацбанку не потрібна. Це політичний орган й орган, що займається лобіюванням інтересів великих експортерів", - сказав Литвицький.

Як повідомлялося, у червні 2008 року про доцільність ліквідації Ради НБУ заявив екс-голова Ради Нацбанку, керівник наукових програм Інституту стратегічних оцінок Анатолій Гальчинський.

За його словами, Рада є малоефективною інституцією, формується виходячи з політичних розумінь, не несе ніякої відповідальності за свої рішення, а в більшості країн світу центральні банки позбавлені подібних структур.

Відповідно до діючого закону про Нацбанк, Рада НБУ є керівним органом центрального банку поряд з правлінням. Рада НБУ може надавати рекомендації правлінню, а також застосовувати відкладене вето на рішення правління. У випадку, коли Рада НБУ застосовує таке вето, рішення правління може набрати сили лише при його підтвердженні 2/3 членів правління.

Навесні поточного року відкладене вето було накладено на рішення правління про зміцнення офіційного курсу гривні до 4,85 грн./дол. з 5,05 грн./дол. (на якому він утримувався з квітня 2005 року), однак правління НБУ перебороло вето Ради і підтвердило своє попереднє рішення.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: