antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на Кипре
ВОО «Антирейдерський союз підприємців України» проведет пресс-конференцию: Защита иностранных инвестиций, в частности, украинских инвесторов от корпоративного рейдерства и мошенничества на территории Республики Кипр

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Раду НБУ запідозрили у лояльності до експортерів

21/10/08
Діяльність Ради Національного банку України (НБУ) упереджена і заполітизована, що дає підстави для  ліквідації.

Про це заявив керівник групи радників голови НБУ Валерій Литвицький.

"Потрібно внести зміни до закону (про НБУ): Рада Нацбанку повинна бути ліквідована. Вона просто є структурою, що захищає інтереси експортного капіталу, і усе більше займається політикою", - сказав він агентству "Інтерфакс-Україна" у вівторок.

За його словами, висновок про необхідність такого кроку дозволяє зробити аналіз діяльності цього органа.

"Така Рада Нацбанку не потрібна. Це політичний орган й орган, що займається лобіюванням інтересів великих експортерів", - сказав Литвицький.

Як повідомлялося, у червні 2008 року про доцільність ліквідації Ради НБУ заявив екс-голова Ради Нацбанку, керівник наукових програм Інституту стратегічних оцінок Анатолій Гальчинський.

За його словами, Рада є малоефективною інституцією, формується виходячи з політичних розумінь, не несе ніякої відповідальності за свої рішення, а в більшості країн світу центральні банки позбавлені подібних структур.

Відповідно до діючого закону про Нацбанк, Рада НБУ є керівним органом центрального банку поряд з правлінням. Рада НБУ може надавати рекомендації правлінню, а також застосовувати відкладене вето на рішення правління. У випадку, коли Рада НБУ застосовує таке вето, рішення правління може набрати сили лише при його підтвердженні 2/3 членів правління.

Навесні поточного року відкладене вето було накладено на рішення правління про зміцнення офіційного курсу гривні до 4,85 грн./дол. з 5,05 грн./дол. (на якому він утримувався з квітня 2005 року), однак правління НБУ перебороло вето Ради і підтвердило своє попереднє рішення.


Джерело:
Економічна правда
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: