antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рейдерська атака на житомирське ТОВ «Фірма Агропромсервіс»

01/12/08
Днями відбулася спроба захопити виробничі приміщення ТОВ „Фірма Агропромсервіс” у Житомирі.

Рейдерську атаку здійснювали наступні особи:

1.    Оліксієвський Олександр Павлович – замовник, керівник, джерело фінансування.
2.    Самборський Юрій Анатолійович – голова спостережної ради ЗАТ „Фірма АгроБиМ” – підприємства нападника.
3.    Захаров Сергій Анатолійович – покупець приміщень ТОВ „Фірма Агропромсервіс” – підставна особа.
4.    Косигін Сергій Вікторович – представник Захарова С.А., представник ЗАТ „Фірма АгроБиМ”, директор юридичної фірми „Дігест”.
5.    Косигін Максим – працівник юридичної фірми „Дігест”.


Події 19 листопада 2008 року, середа.

Уранці Косигін С.В. зателефонував директору ТОВ „Фірма Агропромсервіс” Олексюку О. та повідомив про те, що він зайшов у приміщення підприємства.

На місце події прибув представник ТОВ „Фірма Агропромсервіс”. За його словами, двері в приміщення були відчинені, замки відсутні, петлі зрізано автогеном, з приміщення винесені: зварювальний апарат, гідростанція, обладнання для формування бетонних блоків, обладнання для правки стрічкових пилок, візок та ін., обладнання відімкнене від електромережі, з’єднувальні дроти вирвано.

Представник ТОВ намагався повідомити правоохоронні органи про захоплення - в міліцію телефонував протягом двох годин з інтервалом 5 хв., але слухавку або не знімали, або виклик скидали.

У цей час на території ТОВ «Фірма Агропромсервіс» перебувало дев’ять осіб, а саме : Косигін С.В., який керував нападом, Самборський Ю.А., Косигін Максим, що керував охороною, троє охоронців із електрошокерами в руках, та ще троє невідомих людей - чоловік і дві дівчини. «Судячи з усього вони - підлеглі Косигіна», - розповіли представники ТОВ.
Олександр Оліксієвський спостерігав за подіями з власної машини.

Рейдери самостійно провели опис обладнання в приміщеннях та склали свій акт. Косигін С.В. власноруч зробив написи на воротах приміщення.

О 14 годині нарешті прибув дільничний інспектор Захарчук, пояснив, що дуже поспішає, тому відмовився скласти протокол та був дуже здивований відсутністю оперативної групи.

Інспектор таки взяв пояснення у представника ТОВ „Фірма Агропромсервіс” та Косигіна С.В., який, як виявилося, не знав навіть ім’я та по-батькові особи, інтереси якої він представляє, тобто Захарова С.А.

Територія та приміщення залишилися під контролем ТОВ „Фірма Агропромсервіс”.

Події 21 листопада 2008 року, п"ятниця.


Відбулася зустріч директора ТОВ „Фірма Агропромсервіс” Олексюка О. із начальником Новогуйвинського відділку міліції майором Сапатинським Ігорем Володимировичем, якому було доручено провести розслідування подій, що відбулися 19.11.2008р. У ході розмови директору ТОВ у достатньо грубій формі пояснили, що відділок займається охороною громадського порядку, конфлікт на підприємстві їх не стосується і виїжджати на подію правоохоронці повинні лише у випадку бійки або наявності трупа.

Події 22 листопада 2008 року, субота.

За попередньою домовленістю директор ТОВ „Фірма Агропромсервіс” Олег Олексюк прийшов на зустріч із начальником Житомирського районного відділу УМВС України в Житомирській області полковником Польовим Юрієм Михайловичем. Зустріч відбулася на дві години пізніше запланованого часу.

Розмова вийшла досить жорсткою. Зрештою до ТОВ „Фірма Агропромсервіс” було направлено оперативну групу для проведення оперативно-слідчих дій.

Під час проведення огляду місця подій та складання протоколу, прибув Самборський Ю.А. Він намагався зламати ворота та увійти в приміщення. Його таки пустили на територію. Тут Самборський почав залякувати працівників міліції, погрожував тим, що зателефонує високому начальству і оперативників позбавлять погонів. Телефоном викликав Косигіна С.В.
Косигін С.В. прибув зі своїм небожем Максимом. Утрьох вони продовжували залякувати оперативників.

Після оформлення протоколу Косигін С.В. навісив замок на приміщення каменеобробки. На приміщення деревообробки навісити замок йому завадив директор ТОВ „Фірма Агропромсервіс”. Біля дверей у приміщення виникла сутичка. Директор ТОВ зумів закрити приміщення на власні замки. Після чого Самборський, Косигін та працівники міліції продовжили обговорення проблеми в машині Самборського. На місці, для спостереження, було залишено Максима Косигіна.

Із незрозумілих причин Косигін С.В. через деякий час покинув машину, відчинив приміщення каменеобробки, оглянув його, та знову направився до машини, залишивши приміщення відчиненим.

Через деякий час Максим, помітивши, що приміщення відкрите, зробив спробу його зачинити, але зробити це йому завадив директор ТОВ „Фірма Агропромсервіс”. Обурений невдалою спробою Максим розпочав бійку. На допомогу йому кинувся Косигін С.В. та наніс Олегу Олексюку - директору ТОВ „Фірма Агропромсервіс” - іззаду в голову удар металевим предметом. Самборський Ю.А. в бійку не ліз.

У цей момент у бійку втрутилися двоє працівників ТОВ „Фірма Агропромсервіс” та почали розтягувати учасників. Після втручання працівників міліції, яки вийшли із машини, бійку було остаточно припинено.

На приміщення каменеобробки директором ТОВ „Фірма Агропромсервіс” було навішено замок. Супротивна сторона із погрозами відступила.

Працівники міліції взяли пояснення від учасників подій.

Постраждалим у травмпункті було надано першу медичну допомогу.

ТОВ «Фірма Агропромсервіс» є колективним членом Антирейдерського Союзу підприємців України. А директор ТОВ Олег Олексюк очолює Громадську приймальню АСПУ в Житомирі. Антирейдерський Союз відстоюватиме право Власності свого колективного члена і вимагає від правоохоронних органів вжити дієвих заходів по розв’язанню ситуації та покарати загарбників, які діяли не лише протизаконними методами, але й вдалися до силових дій.  


Прес-служба АСПУ
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: