кінці вересня, на Державному Підприємстві Служби Міжнародних Автомобільних Перевезень (ДП „СМАП”) відбулася спроба захопити керівництво підприємством у рейдерський спосіб." />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рейдерська атака у Мінтрансі.

29/11/07

Наприкінці вересня, на Державному Підприємстві Служби Міжнародних Автомобільних Перевезень (ДП „СМАП”) відбулася спроба захопити керівництво підприємством у рейдерський спосіб.

Коли легітимний директор, Ткаченко Анатолій Миколайович вийшов на лікарняний, його заступники, Деркач С.Т., Беркович О.М., очолювані Слободянюком С.М., перевищивши свої службові обов’язки, - захопили керівництво підприємством у свої руки. Привласнивши печатку, члени угрупування створили умови, які паралізували роботу підприємства.

Одночасно, наказами Міністерства транспорту і звязку України була призначена позапланова ревізія фінансово – господарської діяльності. Упереджене ставлення голови комісії Бохонько Л.Є., членів комісії Гнатюк Ю.П. та Ноздріна В.С., мали ознаки корупційного замовлення.

В цих умовах, трудовий колектив ДП „СМАП” прийняв рішення про вступ колективним членом до „Антирейдерського союзу підприємців України”, подавши офіційну заяву.

Станом на сьогодні: перебування на посаді Ткаченка А.М є абсолютно законним, що підтверджено розпорядженням Прем’єр – міністра України В.Ф. Януковича.

За ухвалою суду, було отримано дозвіл і виготовлено дублікат печатки підприємства.

Члени угрупування, що здійснили спробу захопити підприємство у рейдерський спосіб – зняті з посад. Матеріали, стосовно дій цієї групи у руйнуванні господарської діяльності підприємства передані до управлінь по боротьбі з організованною злочинністю та управління по боротьбі з економічною злочинністю.

Діяльність групи не була б можливою без підтримки „згори”. Заступник міністра Міністерства транспорту і зв’язку - Єлізаров П.О., та начальник юридичного управління Душин А.А. – особи, які активно допомагали дестабілізувати роботу підприємства.

Для вияснення подробиць було проведене інтерв’ю з директором ДП „СМАП” Ткаченком А.М., який успішно продовжує виконувати свої посадові обов’язки.

Шановний Анатолій Миколайович, яка ситуація на даний момент на підприємстві?

Можу заявити, що „окупанти” звільнені із займаних посад. Подані судові позови, щоб винні несли відповідальність і отримали належне покарання. Також, на даний момент поновлена печатка, і на – кінець, зявилась можливість здійснення поточної фінансово – господарської діяльності та встановлених державних програм.

Чому Ви звернулися за допомогою до Антирейдерського союзу підприємців України?

Вступ до Антирейдерського союзу мені рекомендували люди, підприємці, що є членами організації і отримали дієву допомогу. Річ в тім, що Антирейдерський союз володіє технологіями і методиками протидії протиправним вчинкам рейдерів, які дійсно результативні!

Відповідну ухвалу було прийнято трудовим колективом представників всіх 58 відділень ДП „СМАП” під час профспілкової конференції.

Які плани ДП „СМАП” на майбутнє?

Чекаємо від Мінтрансу планової перевірки – ревізії на всіх законних підставах. Поданий фінансовий план підприємства на 2008 рік, знаходиться на останній стадії погодження Мінтрансу.

В зв’язку з підготовкою до Євро - 2012, заплановіні до відкриття нові пункти пропуску між Україною та Польщею. Це дуже важливо для України в цілому.

Ще раз зазначу: роботу підприємства не зупинити, а підроблені заяви і фальсифікації нічого не дадуть!

Підготував Ярослав Вертійови4

Источник: antiraider.org

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: