antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рейдерське захоплення на ПБК: ціна питання - мільйони!

06/07/09
Рейдерськими атаками, а тим більше на Південному Березі Криму, сьогодні мало кого здивуєш. Захоплюють все: палаци, пам"ятники архітектури, ласі шматочки землі біля Чорного моря.

У цій історії є ласий об"єкт - Аквапарк у Коктебелі, ділянка в 4 гектари, розташований в 30 метрах від моря. Вартість землі в таких місцях на ПБК складає по експертних оцінках тисячі доларів США, пише Україна кримінальна.

Підприємство має солідні звороти, але є і слабке місце - солідний кредит в банку. У даних обставинах можлива схема «захвату» могла б виглядати таким чином. Старе керівництво Аквапарку йде на порушення кредитного договору. Банк, реалізовуючи своє право, забирає об"єкт (оскільки він знаходиться в заставі) за борги, а потім на нього знаходиться «правильний» покупець за «гуманнішу» ціну, як повідомляє SV Development.

Дирекція не виключає й того, що когось міг «надихнути» не скільки сам Аквапарк, скільки земельна ділянка на якому він розташований - 4,4 га. у 30 метрах від моря. 

По оцінках експертів, ринкова вартість сотки землі тут складає близько 10 тисяч доларів США, а значить можна передбачити, що ціна землі Аквапарку - більше 4 мільйонів доларів США.

1 червня Аквапарк уклав договір із спеціальним підрозділом МВС «Тигр». 15 червня Феодосійське ОГСО виставило тут пост. Проте не пройшло й півгодини, як пости були зняти.

У відповідь на питання в.о. директора Аквапарку Віталія Ізотова про причину зняття постів було повідомлено, що це вказівка з Сімферополя, і в Коктебель вже їдуть правоохоронці, щоб з"ясувати підстави знаходження на території Аквапарку в.о. директора.

Правоохоронці прибули на територію Аквапарку близько 17 годин. На їх вимогу в.о. директора пред"явив необхідні юридичні документи. Правоохоронці погодилися, що він правомірно знаходиться на території Аквапарку, і що пост охорони теж був виставлений правомірно.  

Але при цьому відзначили, що отримали вказівку з Сімферополя про зняття постів, і доки не буде зворотної вказівки, пости на місце не повернуться. Було запропоновано написати листа до правоохоронних органів і повідомлено що питання про повернення постів для охорони громадського порядку в Аквапарку вирішуватиметься наступного дня.

Здавалося, ситуація вирішена... Але близько 21 години на територію Аквапарку проникла група у складі 20 чоловік. За словами  співробітників це була, як прийнято зараз говорити, рейдерськая атака. Метою «гостей» було заволодіння майном Аквапарку. Лише опівночі завдяки зусиллям працівників Аквапарку непроханих гостей удалося видворити з території.

Аквапарк приносить в казну десятки тисяч гривень податків, забезпечує 150 робочих місць, допомагає Коктебелю в реалізації соціально значимих проектів.

Схоже, що візит нічних гостей в Аквапарк - прояв «чорного рейдерства». Якщо це так, то історія напевно матиме гучне скандальне продовження.


Джерело:
Антикримінальний вибір
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: