antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рейдерське захоплення підприємства «Автотранссервіс Святошинського района»

05/11/09
На телефон гагарячої лінії Антирейдерського союзу підприємців України звернулися представники КП «Автотранссервіс Святошинського района».

Як повідомив директор підприємства, Василь Володимирович Веліруд, у суботу, 31 жовтня, близько 22:00 години, до двох десятків невстановлених осіб увірвалися до підприємства, вигнали охорону і захопили територію. Потім підприємці звернулися до міліції, і за допомогою правоохоронців вдалося визволити підприємців від загарбників.

Але на цьому історія не закінчилася – вчора, 4 листопада, близько 20:00 спроба захоплення повторилася, але рейдерську атаку знову вдалося відбити. 

Сьогодні, 5 листопада,  рейдерам знов вдалося захопити підприємство, вони контролюють територію, здійснюють контрольно-пропускний режим і збирають гроші з водіїв. Ці невстановлені особи стверджують, що у них є договір з пані Поліщук, директором КП «Київтранспортсервіс». Проте, сам договір вони не показують.

Слід також зауважити, що на балансі КП «Автотранссервіс Святошинського района» знаходиться власність, збудована як за кошти місцевої громади, так і за кошти підприємців, у яких зараз забирають підприємство невстановлені особи, посилаючись на договір з пані Поліщук.

Про подальше розгортання подій ми будемо повідомляти додатково.


ІА «Антирейдер»

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: