antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Рейдерство по-чернігівські

11/01/07

Так, в результаті рейдерських дій ВАТ "УСК "Гарант-Авто" було здійснено захоплення будівлі по вул. Пушкіна 16 в м. Чернігові й повноправний власник приміщень ТОВ „Чернігівавтотранссервіс”, та ряд інших підприємств (серед яких - ПКВП "Літо" (Ресторан "Лівадія"), були виселені зі своїх приміщень та вже протягом трьох років не можуть повноцінно функціонувати.
Процес вирішення конфлікту та захисту порушених прав законних власників семиповерхової будівлі вул. Пушкіна 16 в м. Чернігові триває.
На даний момент законний власник не може, навіть, володіти та користуватись своїм майном. Більш того, ТОВ “Чернігівавтотранссервіс” було позбавлено можливості адекватно в судовому порядку захистити свої права власника. Через штучно створену „судову тяганину” власник вже протягом трьох років не має доступу до свого майна.
Як завжди, досить безбідна ситуація врешті–решт призвела до бажання однієї особи заволодіти майном інших, - звичайно не шляхом купівлі-продажу, а нині „цивілізованим”, - шляхом подання позову до суду та його „продавлювання” всіма можливими правдами й неправдами, користуючись не принципами судочинства закріпленими в Конституції України, а безпринципністю судової системи задля задоволення своїх інтересів.
***
Так, з 25.11.1998 р. ВАТ „УСК „Гарант-Авто” було власником 3-го поверху нежитлової будівлі по вул. Пушкіна, 16 в м. Чернігові.
Після того як в 2002 році власником 1, 5, 6, 7 поверхів (ТОВ „Чернігівавтотранссервіс”), було здійснено ремонт приміщень, а згодом, на першому поверсі відкрито всім відомий в м. Чернігові ресторан „Лівадія”, у ВАТ „УСК „Гарант-Авто” виникає бажання заволодіти вказаними поверхами та ресторанним бізнесом.
З цією метою ВАТ „УСК „Гарант-Авто” звертається до необхідного суду з абсурдною вимогою визнати себе власником ще чотирьох поверхів будівлі на вигаданих підставах.

Не зважаючи на наявність правовстановлюючих документів, що підтверджують право власності ТОВ „Чернігівавтотранссервіс”, та з порушенням норм матеріального та процесуального законодавства, в листопаді 2003 року Господарський суд Чернігівської області (Суддя Оленич Т.Г.) приймає рішення про задоволення вимог ВАТ „УСК „Гарант-Авто” і переводить права власника на нього.
Після тривалої судової тяганини та оскарження незаконного судового рішення до вищих судових інстанцій Верховний Суд України, задовольнив скарги ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” та ПКВП „ЛІТО”, скасувавши рішення та постанови нижчестоящих судових інстанцій, направив справу на новий розгляд і вказав, що рішення виносились з порушенням законодавства попередніми інстанціями на користь ВАТ „УСК „Гарант-Авто” без урахування таких суттєвих моментів як встановлення права власності, пропущення строку для звернення до суду тощо.
Не зважаючи на рішення Верховного Суду, знову Господарський суд Чернігівської області виносить рішення на користь ВАТ „УСК „Гарант-Авто” й законний власник вимушений шукати правди у вищих судових інстанціях. Так, у 2005 році Вищий господарський суд виніс рішення про захист інтересів законного власника й направив справу знов-таки до чернігівського суду, який провадження у справі призупинив.
В таких діях вбачається штучне затягування процесу розгляду справи й наявна патова ситуація коли законний власник, при відсутності жодного рішення суду не на його користь щодо права власності на приміщення, до сьогодні не може, навіть, володіти своїм майном.
ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” на сьогодні є власником 1,5,6,7 поверхів нежитлової будівлі за адресою - м. Чернігів, вул. Пушкіна, 16, що підтверджується матеріалами справи в т.ч. постановою Вищого господарського суду України від 29 листопада 2005 р. (у справі № 9/120/16 (8/300). Цією постановою були скасовані рішення судів попередніх інстанцій, відповідно до яких права та обов’язки покупця за договорами купівлі-продажу нерухомого майна від 01.04.2002 р. між ПКВП „ЛІТО” та ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” (продано 1,5,6,7 поверхи) з ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” переведено на ВАТ УСК „Гарант-Авто”.
Отже, ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” є повноправним власником (з 01.04.2002 р.) вказаних поверхів з огляду на відсутність будь-яких правових підстав для твердження зворотнього, - рішення суду за яким позбавлено права власності скасовані, а отже відсутні у відповідних юридичних осіб (відповідачів) і права на продаж вказаного нерухомого майна.
Таким чином, до сьогодні всі наміри ВАТ УСК „Гарант-Авто” визнати за собою право власності не здійснились. Але фактично приміщення після неправомірного захоплення звільнені не були й більш того були незаконно продані третім особам. В той час як повноцінний власник намагається в судовому порядку захистити свої порушені права, інші особи продовжують беззаконні дії щодо чужого майна. Більше всього вражає в цій ситуації бездіяльність судових та правоохоронних органів.
Так, господарський суд під час нового розгляду справи виніс ухвалу про зупинення провадження, якою позбавив ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” права на володіння, користування та розпорядження своїм майном на невизначений термін, фактично позбавив правомочностей власника при відсутності на це будь-яких правових підстав (в т.ч. відсутності рішення суду за яким ТОВ було б позбавлено права власності та відсутності підстав для зупинення).
Виходячи з позиції господарського суду, ТОВ “Чернігівавтотранссервіс”, будучи власником нерухомого майна, зобов’язано чекати розгляду іншого спору, який не пов"язаний з визнанням права власності і не впливає на право власності ТОВ „Чернігівавтотрассервіс” на 1,7,5,6 поверхи будівлі.
Фактично суд позбавив ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” права власності і втрутився у здійснення прав власника зупиненням провадження у даній справі, що є фактично втручанням держави, в особі суду першої інстанції, в здійснення власником своїх правомочностей і унеможливлення захисту права власності як такого, що є порушенням і відповідно неправильним застосуванням ст.ст.316-321,328 ЦК України, ст.ст.48-50,55,56 Закону України “Про власність”, ст.1 Протоколу № 1, ст.6 (1) Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод”.
Після примусового виселення ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” і під час судових баталій ВАТ УСК „Гарант-Авто” було незаконно продано 1,5,6,7 поверхи нежитлової будівлі на підставі рішення господарського суду Чернігівської області від 31.01.2005 р., яке на момент продажу не набрало законної сили та в подальшому було скасовано Вищим господарським судом України.
Таким чином, ВАТ УСК „Гарант-Авто” не було власником, а нові покупці не можуть вважатися власниками вказаних поверхів на сьогодні.
Спланованими і добре організованими діями ВАТ УСК „Гарант-Авто” та Чернігівського БТІ було порушено вимоги ст.ст.316-321,328,658 ЦК України, ст.ст.2,4, 48-50,55,56 Закону України „Про власність”, що свідчить про відсутність у ВАТ УСК „Гарант-Авто” прав на продаж вказаних поверхів іншим особам.
Таким чином, всупереч рішенню суду було порушено право власності ТОВ “Чернігівавтотранссервіс” на відповідне нерухоме майно.
Тому 27 квітня 2006 року ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” звернулось до прокуратури м. Чернігова на предмет наявності в діях посадових осіб БТІ та ВАТ „УСК „Гарант-Авто” ознак злочинів передбачених ст.ст.191, ст.ст.364-366, ст.382, ч.1 ст.388 КК України.
Хоча прокуратурою у порушенні кримінальних справ відмовлено, місцевим судом Деснянського району м. Чернігова 12 грудня 2006 р. постанову прокуратури про відмову в порушенні кримінальної справи скасовано.
Суд встановив, що "перевірка прокуратури була проведена поверхово, тому винесена постанова про відмову в порушенні кримінальної справи є передчасною і незаконною, в зв’язку з чим матеріали підлягають направленню на додаткову перевірку." Прокуратура не встановила чи надходили рішення суду щодо заборони будь-яких дій щодо нерухомого майна до Чернігівського БТІ. Чому, не зважаючи на наявність арешту на майно та апеляційної скарги, Чернігівське БТІ було проведено реєстрацією права власності на нових власників?
Ось таке воно право власності та його захист по-чернігівськи.
Хочеться сподіватись, що все ж таки справу буде доведено до логічного завершення й винні особи будуть притягнуті до відповідальності. А у справі щодо права власності на будівлю по вул. Пушкіна, 16 в м. Чернігові власник ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” має намір використати всі засоби захисту своїх порушених прав й добитися справедливості.

:Так, в результаті рейдерських дій ВАТ "УСК "Гарант-Авто" було здійснено захоплення будівлі по вул. Пушкіна 16 в м. Чернігові й повноправний власник приміщень ТОВ „Чернігівавтотранссервіс”, та ряд інших підприємств (серед яких - ПКВП "Літо" (Ресторан "Лівадія"), були виселені зі своїх приміщень та вже протягом трьох років не можуть повноцінно функціонувати.
Процес вирішення конфлікту та захисту порушених прав законних власників семиповерхової будівлі вул. Пушкіна 16 в м. Чернігові триває.
На даний момент законний власник не може, навіть, володіти та користуватись своїм майном. Більш того, ТОВ “Чернігівавтотранссервіс” було позбавлено можливості адекватно в судовому порядку захистити свої права власника. Через штучно створену „судову тяганину” власник вже протягом трьох років не має доступу до свого майна.
Як завжди, досить безбідна ситуація врешті–решт призвела до бажання однієї особи заволодіти майном інших, - звичайно не шляхом купівлі-продажу, а нині „цивілізованим”, - шляхом подання позову до суду та його „продавлювання” всіма можливими правдами й неправдами, користуючись не принципами судочинства закріпленими в Конституції України, а безпринципністю судової системи задля задоволення своїх інтересів.
***
Так, з 25.11.1998 р. ВАТ „УСК „Гарант-Авто” було власником 3-го поверху нежитлової будівлі по вул. Пушкіна, 16 в м. Чернігові.
Після того як в 2002 році власником 1, 5, 6, 7 поверхів (ТОВ „Чернігівавтотранссервіс”), було здійснено ремонт приміщень, а згодом, на першому поверсі відкрито всім відомий в м. Чернігові ресторан „Лівадія”, у ВАТ „УСК „Гарант-Авто” виникає бажання заволодіти вказаними поверхами та ресторанним бізнесом.
З цією метою ВАТ „УСК „Гарант-Авто” звертається до необхідного суду з абсурдною вимогою визнати себе власником ще чотирьох поверхів будівлі на вигаданих підставах.

Не зважаючи на наявність правовстановлюючих документів, що підтверджують право власності ТОВ „Чернігівавтотранссервіс”, та з порушенням норм матеріального та процесуального законодавства, в листопаді 2003 року Господарський суд Чернігівської області (Суддя Оленич Т.Г.) приймає рішення про задоволення вимог ВАТ „УСК „Гарант-Авто” і переводить права власника на нього.
Після тривалої судової тяганини та оскарження незаконного судового рішення до вищих судових інстанцій Верховний Суд України, задовольнив скарги ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” та ПКВП „ЛІТО”, скасувавши рішення та постанови нижчестоящих судових інстанцій, направив справу на новий розгляд і вказав, що рішення виносились з порушенням законодавства попередніми інстанціями на користь ВАТ „УСК „Гарант-Авто” без урахування таких суттєвих моментів як встановлення права власності, пропущення строку для звернення до суду тощо.
Не зважаючи на рішення Верховного Суду, знову Господарський суд Чернігівської області виносить рішення на користь ВАТ „УСК „Гарант-Авто” й законний власник вимушений шукати правди у вищих судових інстанціях. Так, у 2005 році Вищий господарський суд виніс рішення про захист інтересів законного власника й направив справу знов-таки до чернігівського суду, який провадження у справі призупинив.
В таких діях вбачається штучне затягування процесу розгляду справи й наявна патова ситуація коли законний власник, при відсутності жодного рішення суду не на його користь щодо права власності на приміщення, до сьогодні не може, навіть, володіти своїм майном.
ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” на сьогодні є власником 1,5,6,7 поверхів нежитлової будівлі за адресою - м. Чернігів, вул. Пушкіна, 16, що підтверджується матеріалами справи в т.ч. постановою Вищого господарського суду України від 29 листопада 2005 р. (у справі № 9/120/16 (8/300). Цією постановою були скасовані рішення судів попередніх інстанцій, відповідно до яких права та обов’язки покупця за договорами купівлі-продажу нерухомого майна від 01.04.2002 р. між ПКВП „ЛІТО” та ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” (продано 1,5,6,7 поверхи) з ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” переведено на ВАТ УСК „Гарант-Авто”.
Отже, ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” є повноправним власником (з 01.04.2002 р.) вказаних поверхів з огляду на відсутність будь-яких правових підстав для твердження зворотнього, - рішення суду за яким позбавлено права власності скасовані, а отже відсутні у відповідних юридичних осіб (відповідачів) і права на продаж вказаного нерухомого майна.
Таким чином, до сьогодні всі наміри ВАТ УСК „Гарант-Авто” визнати за собою право власності не здійснились. Але фактично приміщення після неправомірного захоплення звільнені не були й більш того були незаконно продані третім особам. В той час як повноцінний власник намагається в судовому порядку захистити свої порушені права, інші особи продовжують беззаконні дії щодо чужого майна. Більше всього вражає в цій ситуації бездіяльність судових та правоохоронних органів.
Так, господарський суд під час нового розгляду справи виніс ухвалу про зупинення провадження, якою позбавив ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” права на володіння, користування та розпорядження своїм майном на невизначений термін, фактично позбавив правомочностей власника при відсутності на це будь-яких правових підстав (в т.ч. відсутності рішення суду за яким ТОВ було б позбавлено права власності та відсутності підстав для зупинення).
Виходячи з позиції господарського суду, ТОВ “Чернігівавтотранссервіс”, будучи власником нерухомого майна, зобов’язано чекати розгляду іншого спору, який не пов"язаний з визнанням права власності і не впливає на право власності ТОВ „Чернігівавтотрассервіс” на 1,7,5,6 поверхи будівлі.
Фактично суд позбавив ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” права власності і втрутився у здійснення прав власника зупиненням провадження у даній справі, що є фактично втручанням держави, в особі суду першої інстанції, в здійснення власником своїх правомочностей і унеможливлення захисту права власності як такого, що є порушенням і відповідно неправильним застосуванням ст.ст.316-321,328 ЦК України, ст.ст.48-50,55,56 Закону України “Про власність”, ст.1 Протоколу № 1, ст.6 (1) Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод”.
Після примусового виселення ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” і під час судових баталій ВАТ УСК „Гарант-Авто” було незаконно продано 1,5,6,7 поверхи нежитлової будівлі на підставі рішення господарського суду Чернігівської області від 31.01.2005 р., яке на момент продажу не набрало законної сили та в подальшому було скасовано Вищим господарським судом України.
Таким чином, ВАТ УСК „Гарант-Авто” не було власником, а нові покупці не можуть вважатися власниками вказаних поверхів на сьогодні.
Спланованими і добре організованими діями ВАТ УСК „Гарант-Авто” та Чернігівського БТІ було порушено вимоги ст.ст.316-321,328,658 ЦК України, ст.ст.2,4, 48-50,55,56 Закону України „Про власність”, що свідчить про відсутність у ВАТ УСК „Гарант-Авто” прав на продаж вказаних поверхів іншим особам.
Таким чином, всупереч рішенню суду було порушено право власності ТОВ “Чернігівавтотранссервіс” на відповідне нерухоме майно.
Тому 27 квітня 2006 року ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” звернулось до прокуратури м. Чернігова на предмет наявності в діях посадових осіб БТІ та ВАТ „УСК „Гарант-Авто” ознак злочинів передбачених ст.ст.191, ст.ст.364-366, ст.382, ч.1 ст.388 КК України.
Хоча прокуратурою у порушенні кримінальних справ відмовлено, місцевим судом Деснянського району м. Чернігова 12 грудня 2006 р. постанову прокуратури про відмову в порушенні кримінальної справи скасовано.
Суд встановив, що "перевірка прокуратури була проведена поверхово, тому винесена постанова про відмову в порушенні кримінальної справи є передчасною і незаконною, в зв’язку з чим матеріали підлягають направленню на додаткову перевірку." Прокуратура не встановила чи надходили рішення суду щодо заборони будь-яких дій щодо нерухомого майна до Чернігівського БТІ. Чому, не зважаючи на наявність арешту на майно та апеляційної скарги, Чернігівське БТІ було проведено реєстрацією права власності на нових власників?
Ось таке воно право власності та його захист по-чернігівськи.
Хочеться сподіватись, що все ж таки справу буде доведено до логічного завершення й винні особи будуть притягнуті до відповідальності. А у справі щодо права власності на будівлю по вул. Пушкіна, 16 в м. Чернігові власник ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” має намір використати всі засоби захисту своїх порушених прав й добитися справедливості.


Так, в результаті рейдерських дій ВАТ "УСК "Гарант-Авто" було здійснено захоплення будівлі по вул. Пушкіна 16 в м. Чернігові й повноправний власник приміщень ТОВ „Чернігівавтотранссервіс”, та ряд інших підприємств (серед яких - ПКВП "Літо" (Ресторан "Лівадія"), були виселені зі своїх приміщень та вже протягом трьох років не можуть повноцінно функціонувати.
Процес вирішення конфлікту та захисту порушених прав законних власників семиповерхової будівлі вул. Пушкіна 16 в м. Чернігові триває.
На даний момент законний власник не може, навіть, володіти та користуватись своїм майном. Більш того, ТОВ “Чернігівавтотранссервіс” було позбавлено можливості адекватно в судовому порядку захистити свої права власника. Через штучно створену „судову тяганину” власник вже протягом трьох років не має доступу до свого майна.
Як завжди, досить безбідна ситуація врешті–решт призвела до бажання однієї особи заволодіти майном інших, - звичайно не шляхом купівлі-продажу, а нині „цивілізованим”, - шляхом подання позову до суду та його „продавлювання” всіма можливими правдами й неправдами, користуючись не принципами судочинства закріпленими в Конституції України, а безпринципністю судової системи задля задоволення своїх інтересів.
***
Так, з 25.11.1998 р. ВАТ „УСК „Гарант-Авто” було власником 3-го поверху нежитлової будівлі по вул. Пушкіна, 16 в м. Чернігові.
Після того як в 2002 році власником 1, 5, 6, 7 поверхів (ТОВ „Чернігівавтотранссервіс”), було здійснено ремонт приміщень, а згодом, на першому поверсі відкрито всім відомий в м. Чернігові ресторан „Лівадія”, у ВАТ „УСК „Гарант-Авто” виникає бажання заволодіти вказаними поверхами та ресторанним бізнесом.
З цією метою ВАТ „УСК „Гарант-Авто” звертається до необхідного суду з абсурдною вимогою визнати себе власником ще чотирьох поверхів будівлі на вигаданих підставах.

Не зважаючи на наявність правовстановлюючих документів, що підтверджують право власності ТОВ „Чернігівавтотранссервіс”, та з порушенням норм матеріального та процесуального законодавства, в листопаді 2003 року Господарський суд Чернігівської області (Суддя Оленич Т.Г.) приймає рішення про задоволення вимог ВАТ „УСК „Гарант-Авто” і переводить права власника на нього.
Після тривалої судової тяганини та оскарження незаконного судового рішення до вищих судових інстанцій Верховний Суд України, задовольнив скарги ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” та ПКВП „ЛІТО”, скасувавши рішення та постанови нижчестоящих судових інстанцій, направив справу на новий розгляд і вказав, що рішення виносились з порушенням законодавства попередніми інстанціями на користь ВАТ „УСК „Гарант-Авто” без урахування таких суттєвих моментів як встановлення права власності, пропущення строку для звернення до суду тощо.
Не зважаючи на рішення Верховного Суду, знову Господарський суд Чернігівської області виносить рішення на користь ВАТ „УСК „Гарант-Авто” й законний власник вимушений шукати правди у вищих судових інстанціях. Так, у 2005 році Вищий господарський суд виніс рішення про захист інтересів законного власника й направив справу знов-таки до чернігівського суду, який провадження у справі призупинив.
В таких діях вбачається штучне затягування процесу розгляду справи й наявна патова ситуація коли законний власник, при відсутності жодного рішення суду не на його користь щодо права власності на приміщення, до сьогодні не може, навіть, володіти своїм майном.
ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” на сьогодні є власником 1,5,6,7 поверхів нежитлової будівлі за адресою - м. Чернігів, вул. Пушкіна, 16, що підтверджується матеріалами справи в т.ч. постановою Вищого господарського суду України від 29 листопада 2005 р. (у справі № 9/120/16 (8/300). Цією постановою були скасовані рішення судів попередніх інстанцій, відповідно до яких права та обов’язки покупця за договорами купівлі-продажу нерухомого майна від 01.04.2002 р. між ПКВП „ЛІТО” та ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” (продано 1,5,6,7 поверхи) з ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” переведено на ВАТ УСК „Гарант-Авто”.
Отже, ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” є повноправним власником (з 01.04.2002 р.) вказаних поверхів з огляду на відсутність будь-яких правових підстав для твердження зворотнього, - рішення суду за яким позбавлено права власності скасовані, а отже відсутні у відповідних юридичних осіб (відповідачів) і права на продаж вказаного нерухомого майна.
Таким чином, до сьогодні всі наміри ВАТ УСК „Гарант-Авто” визнати за собою право власності не здійснились. Але фактично приміщення після неправомірного захоплення звільнені не були й більш того були незаконно продані третім особам. В той час як повноцінний власник намагається в судовому порядку захистити свої порушені права, інші особи продовжують беззаконні дії щодо чужого майна. Більше всього вражає в цій ситуації бездіяльність судових та правоохоронних органів.
Так, господарський суд під час нового розгляду справи виніс ухвалу про зупинення провадження, якою позбавив ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” права на володіння, користування та розпорядження своїм майном на невизначений термін, фактично позбавив правомочностей власника при відсутності на це будь-яких правових підстав (в т.ч. відсутності рішення суду за яким ТОВ було б позбавлено права власності та відсутності підстав для зупинення).
Виходячи з позиції господарського суду, ТОВ “Чернігівавтотранссервіс”, будучи власником нерухомого майна, зобов’язано чекати розгляду іншого спору, який не пов"язаний з визнанням права власності і не впливає на право власності ТОВ „Чернігівавтотрассервіс” на 1,7,5,6 поверхи будівлі.
Фактично суд позбавив ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” права власності і втрутився у здійснення прав власника зупиненням провадження у даній справі, що є фактично втручанням держави, в особі суду першої інстанції, в здійснення власником своїх правомочностей і унеможливлення захисту права власності як такого, що є порушенням і відповідно неправильним застосуванням ст.ст.316-321,328 ЦК України, ст.ст.48-50,55,56 Закону України “Про власність”, ст.1 Протоколу № 1, ст.6 (1) Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод”.
Після примусового виселення ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” і під час судових баталій ВАТ УСК „Гарант-Авто” було незаконно продано 1,5,6,7 поверхи нежитлової будівлі на підставі рішення господарського суду Чернігівської області від 31.01.2005 р., яке на момент продажу не набрало законної сили та в подальшому було скасовано Вищим господарським судом України.
Таким чином, ВАТ УСК „Гарант-Авто” не було власником, а нові покупці не можуть вважатися власниками вказаних поверхів на сьогодні.
Спланованими і добре організованими діями ВАТ УСК „Гарант-Авто” та Чернігівського БТІ було порушено вимоги ст.ст.316-321,328,658 ЦК України, ст.ст.2,4, 48-50,55,56 Закону України „Про власність”, що свідчить про відсутність у ВАТ УСК „Гарант-Авто” прав на продаж вказаних поверхів іншим особам.
Таким чином, всупереч рішенню суду було порушено право власності ТОВ “Чернігівавтотранссервіс” на відповідне нерухоме майно.
Тому 27 квітня 2006 року ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” звернулось до прокуратури м. Чернігова на предмет наявності в діях посадових осіб БТІ та ВАТ „УСК „Гарант-Авто” ознак злочинів передбачених ст.ст.191, ст.ст.364-366, ст.382, ч.1 ст.388 КК України.
Хоча прокуратурою у порушенні кримінальних справ відмовлено, місцевим судом Деснянського району м. Чернігова 12 грудня 2006 р. постанову прокуратури про відмову в порушенні кримінальної справи скасовано.
Суд встановив, що "перевірка прокуратури була проведена поверхово, тому винесена постанова про відмову в порушенні кримінальної справи є передчасною і незаконною, в зв’язку з чим матеріали підлягають направленню на додаткову перевірку." Прокуратура не встановила чи надходили рішення суду щодо заборони будь-яких дій щодо нерухомого майна до Чернігівського БТІ. Чому, не зважаючи на наявність арешту на майно та апеляційної скарги, Чернігівське БТІ було проведено реєстрацією права власності на нових власників?
Ось таке воно право власності та його захист по-чернігівськи.
Хочеться сподіватись, що все ж таки справу буде доведено до логічного завершення й винні особи будуть притягнуті до відповідальності. А у справі щодо права власності на будівлю по вул. Пушкіна, 16 в м. Чернігові власник ТОВ „Чернігівавтотранссервіс” має намір використати всі засоби захисту своїх порушених прав й добитися справедливості.

http://antiraider.zaxist.org/2007/01/11/rejjderstvo_pocherngvsk.html">antiraider.zaxist.org

Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: