antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Робота правоохоронних органів паралізована?

20/11/12
 
Єдиний реєстр  досудових розслідувань, який створили в Україні за 6 місяців, так і не запрацював! 
  
Сьогодні 00:00 годин ЄРДР повинен був запрацювати згідно положень нового Кримінального процесуального кодексу.
Як повідомляють джерела в правоохороних органах, найвірогіднішою причиною пошкодження бази  є вируси. Зі слів правоохоронців отримати доступ маючи ключ майже неможливо. Ті, хто все ж таки зміг увійти до новенької ЄРДР, скаржаться на пошкодження даних, нібито замість зрозумілої кирилиці  з"являються іерогліфи.
  
Нагадаємо, згідно 214 ст. КПК України до Єдиного реєстру досудових розслідувань вносяться відомості про:
 
1) дату надходження заяви, повідомлення про кримінальне правопорушення або виявлення з іншого джерела обставин, 
що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення;
2) прізвище, ім"я, по батькові (найменування) потерпілого або заявника;
3) інше джерело, з якого виявлені обставини, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення;
4) короткий виклад обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, наведених потерпілим, заявником чи виявлених з іншого джерела;
5) попередня правова кваліфікація кримінального правопорушення з зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність;
6) прізвище, ім"я, по батькові та посада службової особи, яка внесла відомості до реєстру, а також слідчого, прокурора, який вніс відомості до реєстру та/або розпочав досудове розслідування;
7) інші обставини, передбачені положенням про Єдиний реєстр досудових розслідувань.
 
Положення про порядок ведення Єдиного реєстру досудових розслідувань п.1.2.
Реєстр - це створена за допомогою автоматизованої системи електронна база даних, відповідно до якої здійснюється збирання, зберігання, захист, облік, пошук, узагальнення даних, зазначених у пункті 2.1 цього Положення,  які використовуються для формування звітності, а також надання інформації про відомості, внесені до Реєстру. 
 
В статті 214 КПК України вказано:
 
Слідчий, прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви, або після самостійного виявлення ним з будь-якого джерела обставин, що можуть свідчити про вчинення кримінального правопорушення, зобов"язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування.  Досудове розслідування розпочинається з моменту внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Здійснення досудового розслідування до внесення відомостей до реєстру або без такого внесення не допускається.
 
Боже бережи Україну!
 
 
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: