" />
     antiraider.org  

Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
Сократилось ли количество рейдерств благодаря новому закону в 2017 году?
У нотариусов есть определенный уровень недопонимания относительно того, за что и как Минюст отключает их от реестров. Мы договорились, что создадим рабочую группу, которая создаст методику с четко определенными критериями отключения реестров и аннулирования свидетельств.

Когда овцы сыты - волкам неймется.
Когда овцы сыты - волкам неймется.
Под шум предвыборных баталий Министерство обороны продолжает по беспределу «решать» земельные вопросы.
На этот раз отбирают землю уникального в Украине хозяйства  Фрумушика-Нова, известного далеко за пределами страны не только своей агрохозяйственной,  но и культурно - инновационной деятельностью.

24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
24 вересня Київрада голосуватиме за незаконну передачу землі скандальному проекту російських олігархів «Бабин Яр»
«Це абсолютно незаконне рішення – надати в оренду землі у природоохоронній зоні, поблизу майбутнього державного меморіалу «Бабин Яр», на  території яких розташовані давні кладовища. Ми заперечуємо проти дій Київради – вони дивним чином збігаються з інтересами приватного проросійського проекту меморіалу, який вже викликав справедливе обурення української культурної та наукової спільноти, протест єврейських організацій», - заявив А.Семидідько

Избиты люди «Антирейдерского союза»
Избиты люди «Антирейдерского союза»
В Киеве, на ул. Л.Толстого, 41 под офисом строительной кампании «ГЕОС» около 30 бандитов напали на мирный пикет Антирейдерского Союза. Избиты люди. Скорая увезла раненого. Милиция не вмешивается. Я дал команду активистам предпринять меры по самозащите.


Родючі українські чорноземи можуть стати легендою – фахівець

22/04/11

Сьогодні в Україні ґрунти виснажуються. Про це сьогодні під час прес-конференції сказав директор Державного технологічного центру охорони родючості ґрунтів "Центрдержродючість" Валерій Греков, передає кореспондент УНН.

В.Греков також зазначив, що наразі винос поживних речовин із ґрунту значно більший, ніж їх внесення. "Це призводить до того, що ґрунти України виснажуються за рахунок невмілого господарювання, за рахунок короткотермінової оренди, коли орендарі не планують працювати на цій землі в подальшому, і їх завдання - витягти все із землі за короткий термін", - наголосив В.Греков.

За його словами, на сьогодні в Україні спостерігається недостатнє внесення органічних добрив у ґрунти.

"Ми можемо стати свідками, коли легенда про найбільш родючі ґрунти в Україні - чорноземи - стане дійсно легендою", - зазначив В.Греков.

Він також повідомив, що Мінагропрод ініціює господарський підхід до використання ґрунтового покриву в Україні. Також В.Греков зазначив, що у Верховній Раді зареєстровано законопроект про підвищення відповідальності за використання земельних ресурсів.

"У цьому законопроекті передбачено контроль за структурою посівних площ і дотримання сівозмін шляхом проведення розрахунку балансу поживних речовин, тобто контролюється, скільки поживних речовин внесено і скільки виноситься культурами", - сказав В.Греков, додавши, що цим документом передбачено створення державного фонду економічного стимулювання підвищення родючості ґрунтів.

"Тобто різницю між внесенням і винесенням поживних речовин потрібно буде орендарю або землевласнику компенсувати до державного фонду. Це не буде штраф у вигляді неоподаткованих мінімумів. Це буде величина, яка формуватиметься пропорційно тому, який збиток орендар або землекористувач завдав землі, і ця дія направлена на збереження та підвищення родючості ґрунтів", - додав він.


Джерело: «УНН»

Антирейдерский союз предпринимателей Украины
Остановить рейдерство, обеспечить безопасность бизнеса
Национальный комитет защиты предпринимательства
Группа компаний Корпоративная безопасность
Защита собственности, поддержка предпринимательства
Посилання на джерело:  Antiraider.ua

Повернутися до розділу


Інші публікації: